Ruszył konkurs na nazwę maskotki halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce Sopot 2014

Ruszył konkurs ogłoszony przez Komitet Organizacyjny IAAF Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce Sopot 2014 na propozycję nazwy dla maskotki zawodów. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci karnetu na mistrzostwa.
Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym będą zbierane wszystkie propozycje nazwy maskotki, w drugim komisja konkursowa przedstawi trzy wybrane propozycje nazwy dla maskotki mistrzostw, które następnie zostaną poddane pod głosowanie drogą internetową na stronie www.sopot2014.com.

Na autora nazwy wybranej przez internautów czeka nagroda w postaci karnetu na mistrzostwa świata, które odbędą się w dniach 7-9 marca 2014 roku. Nazwę maskotki mistrzostw oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 maja podczas zawodów lekkoatletycznych "Tyczka na Molo" w Sopocie z udziałem m.in. Anny Rogowskiej.

Propozycję na nazwę maskotki można zgłaszać do 13 maja do godz. 14, na dwa sposoby:

- pocztą elektroniczną przesyłając skan Karty Zgłoszenia na adres marketing@sopot2014.com.

- pocztą tradycyjną - wysyłając Kartę Zgłoszenia listownie na adres Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw: ul. Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot, z dopiskiem ,,Konkurs na nazwę maskotki IAAF Halowe Mistrzostwa Świata Sopot 2014".

Pełen regulamin oraz Karta Zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej mistrzostw: www.sopot2014.com.

Jak powinna nazywać się maskotka HMŚ w Sopocie? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »