Leszek Blanik, Radosław Michalski, Dariusz Michalczewski i Jacek Karnowski zagrają na PGE Arenie na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

W niedzielę (5 maja) przy i na stadionie PGE Arena Gdańsk odbędzie się impreza na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Przy stadionie zostanie zorganizowany festyn, a na murawie odbędzie się mecz charytatywny.
O godz. 12 przy stadionie PGE Arena (przy żółtej trybunie) rozpocznie się festyn z licznymi atrakcjami zarówno dla młodszych, jak i starszych. Zabawa będzie trwała do godz. 16, a w programie znalazły się m.in. zabawy i konkursy dla dzieci, kucyki, "dmuchańce", pokazy umiejętności policji, antyterrorystów oraz strażaków. Wstęp na festyn jest wolny, a w trakcie imprezy, w godz. 14-16 będzie można też spotkać zawodników Lechii Gdańsk.

Z kolei o godz. 16 na murawie PGE Areny rozpocznie się mecz charytatywny "Przyjaciele Hospicjum kontra Reszta Świata". Spotkanie potrwa godzinę, a swój udział w nim zapowiedzieli m.in. Leszek Blanik, Dariusz Michalczewski, Adam Korol, Andrzej Wroński, Radosław Michalski, Mieczysław Struk, Jacek Karnowski, Michał Owczarczak oraz Ryszard Świlski.

Wstęp na mecz odbywać się będzie od godz. 15 i będzie biletowany. Wejściówki (bilet-datek) będzie można nabyć przed spotkaniem w kasach przed stadionem już od godz. 12. Ilość wejściówek na ten mecz jest ograniczona. Ich cena to symboliczne 5 zł, które pomoże hospicjum w realizacji jego zadań. Jeśli jednak ktoś zechce, może kupić taki bilet za wyższą kwotę i w ten sposób dodatkowo wspomóc hospicjum. O Pomorskim Hospicjum Dla Dzieci czytaj TUTAJ.