Marcin Gortat już w najbliższy piątek zagra w Ergo Arenie

Już w najbliższy piątek w Ergo Arenie rozegrany zostanie wyjątkowy mecz z udziałem Marcina Gortata. Spotkanie Gortat Team vs Wojsko Polskie rozpocznie się o godz. 19. Wcześniej odbędzie się Marcin Gortat Camp.
Zespoły Gortat Team i Wojska Polskiego staną naprzeciw siebie po raz drugi w historii. Będzie to zwieńczenie szóstej edycji Marcin Gortat Camp. Organizatorzy przygotowali w związku z tym wiele atrakcji.

W drużynie Marcina Gortata wystąpią: Aleksandra Szwed, Dariusz Michalczewski, Tomson, Joanna Jabłczyńska, Radzimir Jimek Dębski, Piotr Gruszka, Sławek Uniatowski, Dawid Podsiadło, Kabaret Ani Mru Mru, Artur Siódmiak, Bartosz Szymoniak oraz Bilguun. Trenerem zespołu będzie świetny przed laty koszykarz Ralph Sampson, który m.in. czterokrotnie wystąpił w meczu gwiazd NBA.

Kapitanem drużyny Wojska Polskiego, składającej się z żołnierzy Sił Powietrznych, Sił Lądowych, Marynarki Wojennej, GROM-u oraz FORMOZY, będzie obecny zawodnik NBA Jared Dudley, który niedawno przeszedł z Phoenix Suns do Los Angeles Clippers. Na pozycji centra Marcin Gortat będzie miał godnego rywala, ponieważ szeregi Wojska Polskiego wzmocni były gracz NBA wielu polskich drużyn - Michael Ansley. Z kolei coachem zespołu będzie legenda Śląska Wrocław Maciej Zieliński.

Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie rozpocznie się o godz. 19. Wstęp na mecz jest bezpłatny pod warunkiem posiadania zaproszenia, które można odebrać w Ergo Arenie (kasy nr 1 i 4) w dniu meczu od godziny 9.

Wcześniej, bo od godz. 10, w Ergo Arenie trwać będzie Marcin Gortat Camp. Wstęp na Camp mają wyłącznie osoby, które przeszły rekrutację za pośrednictwem organizatora (rekrutacja została już zakończona).