Zachwyty nad Ergo Areną: Życzyłbym sobie, aby we Francji były tak wspaniałe obiekty [WIDEO]

Ergo Arena - hala na granicy Gdańska i Sopotu ponownie zachwyca. Mimo że mistrzostwa Europy z powodu słabej organizacji i fatalnego wyniku naszej reprezentacji nie zachwyciły, będą bardzo dobrze wspominane, za sprawą świetnego obiektu, jakim jest właśnie Ergo Arena.
Przepiękny obiekt, w którym na co dzień grają trzy trójmiejskie drużyny Trefla - siatkarki Atomu, siatkarze Lotosu i koszykarze Trefla - zachwyca polskich i zagranicznych dziennikarzy. Wszyscy zgodnie przyznają, że jest to świetny obiekt, który może służyć za wzór dla innych budowanych dopiero obiektów mających spełniać podobną rolę.

- Moim zdaniem jest to najlepszy obiekt w Polsce. Z moim przyjacielem Wojtkiem Drzyzgą, podziwiając obiekt, stwierdzamy, że tu zbliżyliśmy się do wielkiego świata - mówi komentator Polsat Sport Tomasz Swędrowski.

Yann Hildwein z dziennika L`Equipe pytany o wrażenia związane z halą otwarcie przyznaje, że chciałby widzieć podobne obiekty u siebie w kraju, we Francji.

- Absolutnie nigdzie nie widziałem takiej publiczności podczas meczów siatkówki. Życzyłbym sobie, abyśmy we Francji mieli również tak wspaniałą publiczność i tak piękne obiekty jak ten i tak doskonałe warunki do pracy - mówi Hildwein.

Więcej zobaczysz w filmiku przygotowanym przez ERGO ARENA TV: