Artur Siódmiak spotka się z kibicami w Galerii Przymorze

15 grudnia podczas PGNiG Super Meczu reprezentacji Polski z resztą świata w Ergo Arenie oficjalnie swoją karierę zakończy Artur Siódmiak. Dzień wcześniej ?król Artur? spotka się z kibicami w Galerii Przymorze z okazji otwarcia strefy restauracyjnej food court.
Oprócz znanych szczypiornistów, w oficjalnym pożegnaniu Siódmiaka, wezmą udział VIP-y, które zagrają w meczu towarzyskim o godz. 17. Swój udział zapowiedzieli m.in. złoci medaliści olimpijscy Leszek Blanik, Adam Korol i Robert Korzeniowski, piłkarze Radosław Majdan i Piotr Świerczewski, siatkarz Piotr Gruszka, rajdowiec Kajetan Kajetanowicz, hokeista Mariusz Czerkawski, rugbista Grzegorz Kacała, trener Lechii Gdańsk Michał Probierz, a także mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu Iwona Guzowska. Kapitanami drużyn będą znakomity pięściarz Dariusz Michalczewski oraz lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba.

Bohater wieczoru wystąpi w meczu "Orły Wenty" - "Reszta Świata", który rozpocznie się o godzinie 18.

Dzień wcześniej "król Artur" spotka się z kibicami w Galerii Przymorze. Impreza, która rozpocznie się o godz. 13, zorganizowana jest z okazji otwarcia strefy restauracyjnej "foot court". Podczas spotkania Siódmiak podzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami. Będzie to okazja do rozmów, autografów oraz zrobienia zdjęć z Siódmiakiem.

Specjalnie z tej okazji przygotowano utwór poświęcony "królowi Arturowi". Wykona go zespół Rev Revenge.

Bilety całodzienne na galę w cenie od 10 do 40 zł można nabywać w internecie na stronie www.eventim.pl oraz w kasach Ergo Areny w godz. 10-16. Szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów dostępny jest na stronach www.eventim.pl, www.ergoarena.pl, www.artursiodmiak.pl, www.akademiapilkirecznej.pl. Mecz transmitowany będzie na antenie Polsat Sport. Jak podają organizatorzy, zostało sprzedanych już ponad 6 tysięcy biletów.

Jak wspominasz karierę Siódmiaka? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »