KSW 27 w Ergo Arenie. Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski w walkach wieczoru

27 gala KSW odbędzie się w Ergo Arenie. Gwiazdy federacji KSW przyjadą do Trójmiasta 17 maja. W walkach wieczoru zmierzą się Mamed Chalidow, a także Mariusz Pudzianowski.
Ergo Arena najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki gościć będzie po raz czwarty. Dotychczas w gdańsko-sopockiej hali odbyły się trzy gale KSW - KSW 16, KSW 20 oraz KSW 23. We wszystkich galach brał udział Pudzianowski, ale nie miał specjalnie szczęścia do ringu w Ergo Arenie - podczas KSW 16 przegrał z Jamesem Thompsonem, a na KSW 23 uległ wyraźnie Seanowi McCorkle'owi. Poszczęściło mu się tylko podczas KSW 20, kiedy nie dał szans Christosowi Piliafasowi.

Lepiej Ergo Arenę wspomina Chalidow, który dwukrotnie wygrywał nad Bałtykiem. Na KSW 16 rozprawił się z Mattem Lidlandem, a na KSW 23 z Melvinem Manhoefem.

Z kim Chalidow zmierzy się na KSW 27, jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że rywalem Pudzianowskiego będzie Anglik Oli Thompson.

Nowością na gali KSW 27 będzie to, że wszystkie walki odbędą się nie w tradycyjnym bokserskim ringu, a w okrągłej klatce.

Oprócz Chalidowa i Pudzianowskiego do Ergo Areny przyjadą m.in. Aslambek Saidow, Borys Mańkowski, Piotr Strus, Abu Azaitar oraz dwie zawodniczki - Karolina Kowalkiewicz i Jasminka Cive.