Skuterem śnieżnym przeskoczył molo w Sopocie! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Do niecodziennego wydarzenia doszło w Sopocie. Śmiałek Stian Pedersen przeskoczył molo... skuterem śnieżnym. Zobacz zdjęcia i wideo z tego niezwykłego wyczynu.
Z rozmachem promowane są mistrzostwa świata we freestyle motocrossie - Diverse Night of the Jumps`s. Organizatorzy wydarzenia postanowili zaprezentować publiczności jedną z głównych atrakcji sobotniej imprezy kilka dni wcześniej przy sopockim molo.

Fani sportów ekstremalnych byli świadkami wyczynów, których nikt wcześniej w Polsce nie wykonał. Jeden z zawodników startujących w mistrzostwach świata we Freestyle Motocrossie, Norweg Stian Pedersen, przeskoczył fragment sopockiego molo... skuterem śnieżnym. Pokaz skoków na quadach dali także bracia Maciej i Patryk Siekaj.W czwartek o godz. 16.30 Norweg skuterem śnieżnym przeskoczy także Fontannę Neptuna na Starym Mieście w Gdańsku.

Oba skoki są tylko prologiem przed tym co w sobotę 22 marca wydarzy się w Ergo Arenie. Diverse Nitght of the Jumps przyniesie fanom wysokich lotów i ekstremalnych trików jeszcze więcej wrażeń. Nie dość, że wirtuozi freestyle motocrossu ponownie odwiedzą Polskę, w zawodach nie zabraknie Polaków, to dodatkowo organizator ma w zanadrzu mocną niespodziankę! Marcelina Zawadzka - zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011, wykona skok w tandemie skuterem śnieżnym.