Mamed Chalidow poznał swojego rywala na trójmiejskiej gali KSW

Maiquel Falcao będzie rywalem Mameda Chalidowa podczas trójmiejskiej gali KSW 27. Do pojedynku dojdzie 17 maja w Ergo Arenie.
33-letni Falcao to reprezentant federacji Bellator, w której walczy od 2012 roku. W Bellatorze Brazylijczyk stoczył jak do tej pory cztery walki, z których trzy zakończyły się jego zwycięstwem. "Big Rig", bo taki ringowy pseudonim nosi Falcao, pokonał Normana Paraisy'ego, Wiaczesława Wasilewskiego i Andreasa Spanga. W czwartym pojedynku Brazylijczyk został znokautowany przez Aleksandra Szlemenkę.

Po tej walce Falcao został odsunięty od walk w Bellatorze za udział w bójkach ulicznych. Po raz ostatni Brazylijczyk walczył w 15 lutego tego roku i pokonał przez poddanie Dibira Zagirowa.

W sumie w formule MMA Falcao stoczył 38 walk, z których wygrał 32. Występ na gali KSW będzie jego debiutem w tej federacji.

Chalidow po raz ostatni na gali KSW walczył w grudniu 2013 roku, kiedy na ringu we Wrocławiu pokonał przez poddanie Japończyka Ryutę Sakuraia.

Podczas KSW 27 oprócz Chalidowa walczyć będzie również Mariusz Pudzianowski, którego rywalem będzie Oli Thompson.

Nowością podczas gali w Ergo Arenie będzie okrągła klatka, która zastąpi tradycyjny ring, w którym dotychczas walczyli zawodnicy.

Zobacz zwiastun gali KSW 27