Rusza sprzedaż biletów na płytę na galę KSW27 - Cage Time w Ergo Arenie

17 maja w Ergo Arenie odbędzie się kolejna gala Federacji KSW. Na nowej arenie walki współczesnych gladiatorów w postaci okrągłej klatki wystąpią m.in. Mamed Chalidow oraz Mariusz Pudzianowski.
Nowością podczas gali w Ergo Arenie będzie okrągła klatka, która zastąpi tradycyjny ring, w którym dotychczas walczyli zawodnicy. Podczas KSW 27 wystąpi Mariusz Pudzianowski, którego rywalem będzie Oli Thompson. Jednak największą gwiazdą gali będzie Mamed Chalidow. Rywalem Czeczena będzie Maiquel Falcao. 33-letni Falcao to reprezentant federacji Bellator, w której walczy od 2012 roku. W Bellatorze Brazylijczyk stoczył jak do tej pory cztery walki, z których trzy zakończyły się jego zwycięstwem. "Big Rig", bo taki ringowy pseudonim nosi Falcao, pokonał Normana Paraisy'ego, Wiaczesława Wasilewskiego i Andreasa Spanga. W czwartym pojedynku Brazylijczyk został znokautowany przez Aleksandra Szlemenkę.

Po tej walce Falcao został odsunięty od walk w Bellatorze za udział w bójkach ulicznych. Po raz ostatni Brazylijczyk walczył w 15 lutego tego roku i pokonał przez poddanie Dibira Zagirowa.

Bilety na galę z miejscami na płytę trafiły do sprzedaży 8 kwietnia. Ceny od 1300 do 2000 zł. Wejściówki do zdobycia na stronie ebilet.pl