10. Weekend Polska Biega. Kulminacja już za tydzień!

To nie jest typowy wiosenny weekend. Ten się rozciąga na niemal 4 tygodnie, wszyscy wokół biegają i codziennie w jakimś zakątku Polski organizowana jest bezpłatna impreza biegowa.
Tylko w najbliższe dwa dni w całej Polsce odbędzie się aż 61 imprez pod szyldem Polska Biega. Pobiegną studenci (w Lublinie i Warszawie), przedszkolaki i uczniowie (m.in. w Bielsku-Białej, Ziębicach, Gdyni czy Rosochach), parafianie w Działdoszynie i tysiące innych biegaczy, mniej lub bardziej zaawansowanych wiekiem czy biegowym stażem. A to tylko dwa dni naszej akcji! Prawdziwa kulminacja czeka nas za tydzień, w dniach 23-25 maja. Wtedy imprez będą setki. Dzisiaj na naszej mapie imprez jest już prawie 450 biegów! Możesz sprawdzić, jakie imprezy są w Twojej okolicy, na stronie: www.polskabiega.pl.

Imprez przybywa z dnia na dzień. Dołącz do naszej inicjatywy. Zostań ambasadorem biegania!

Aby włączyć się w akcję Weekend Polska Biega, nie trzeba porywać się na organizację wielkiej imprezy biegowej. Historia pokazuje, że "praca u podstaw" daje kolosalne efekty. Skrzyknij znajomych, zróbcie wspólny trening biegowy, zwykłą przebieżkę po parku lub biegową weekendową wycieczkę. Zarejestrujcie się na naszej stronie. Pokażmy, ilu nas jest i że Polska naprawdę biega! Zachęćmy innych do biegania i dbania o własne zdrowie!