Powalcz o trening z reprezentantem Brazylii Luizem Gustavo

W sobotę 24 maja w trakcie Biegu Dookoła ZOO w Gdańsku - Oliwie odbędą się nagrania do konkursu Akademia Cartoon Network - Futbol. Stacja Cartoon Network i Football Academy, ogólnopolska sieć elitarnych szkółek piłkarskich dla dzieci, zapraszają na nagrania do konkursu Akademia Cartoon Network - Futbol. Konkurs, w którym główną nagrodą jest sesja treningowa z piłkarzem brazylijskiej reprezentacji narodowej Luizem Gustavo Diasem, polega na nagraniu minutowego wideo prezentującego piłkarskie umiejętności uczestników. Do konkursu zgłaszać mogą się dzieci w wieku od 6 do 15 lat.
Nagrania odbędą się w najbliższą sobotę 24 maja w godzinach 8-14 w trakcie Biegu Dookoła ZOO w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Gdańsku - Oliwie. Ważne, aby uczestnicy przyszli na wydarzenie z rodzicem, ponieważ tylko za jego zgodą będzie można stanąć do walki o główną nagrodę.

Na uczestników imprezy będzie czekać dużo sportowej zabawy w dwóch strefach - treningu i nagrań. W pierwszej uczestnicy będą mogli poćwiczyć swoje sztuczki piłkarskie pod okiem wykwalifikowanych trenerów z Football Academy, a w drugiej pokazać, co potrafią przed kamerą CN.

Zgłoszenia do Akademii Cartoon Network - Futbol można również nagrywać indywidualnie i przesyłać do 13 czerwca przez stronę internetową www.cartoonnetwork.pl/akademia-cn. Wszystkie nadesłane klipy zostaną umieszczone w internetowej galerii i poddane głosowaniu internautów, które odbędzie się między 14 i 29 czerwca. To właśnie głosy widzów i użytkowników strony Cartoon Network wyłonią 20 najlepszych zgłoszeń. O tym, kto w nagrodę wyjedzie na specjalny trening, który poprowadzi Luiz Gustavo Dias, zdecyduje jury Cartoon Network, które dokona przeglądu 20 filmów wybranych przez internautów i ogłosi nazwisko zwycięzcy 4 lipca. Laureatowi towarzyszyć będzie 7 zwycięzców konkursu Akademia Cartoon Network - Futbol z różnych części Europy, a spotkanie ze światowej sławy piłkarzem zostanie nagrane i pokazane na antenie Cartoon Network. Czego mogą spodziewać się zwycięzcy na treningu? "Chciałbym dać dzieciom okazję do nauczenia się czegoś ode mnie. Chętnie też zobaczę, jakie triki przygotują" - mówi Luiz Gustavo, który jest zachwycony możliwością zagrania z drużyną młodzików.