Krzysztof B±k znalazł klub. Będzie grał w beniaminku I ligi

Drutex Bytovia Bytów ¶miało wkracza w profesjonaln± piłkę nożn±. Po awansie do I ligi klub zaczyna odważnie poczynać na rynku transferowym. Kolejnym wzmocnieniem zespołu będzie były piłkarz Lechii Gdańsk Krzysztof B±k.
Wychowanek Polonii Warszawa rozegrał w Ekstraklasie 166 spotkań i strzelił 7 goli, co jak na obrońcę nie jest złym dorobkiem. Co ciekawe, 32-letni zawodnik nie zamyka listy transferów przedstawiciela firmy Drutex SA Rafała Gierszewskiego. - To jeszcze nie koniec. Dopiero dopi±łem defensywę. Teraz czas na ofensywę - mówi menedżer Drutex-Bytovii. - Nie ukrywam, że transfer Krzysztofa B±ka należy do gatunku ważniejszych w klubie. Wzmocnienia kadry dokonujemy nie po to, aby grać tylko o utrzymanie. Chcemy jak zawsze walczyć o możliwie jak najwyższe miejsca, dlatego jeszcze nie powiedzieli¶my ostatniego słowa - dodaje.

B±k to już pi±ty nowy zawodnik, który wzmocnił tego lata drużynę z Bytowa. Wcze¶niej umowy z beniaminkiem I ligi podpisali Marcin Kikut (Widzew ŁódĽ), Robert Mandrysz (ostatnio Rozwój Katowice), Michał Jakóbowski (Lech II Poznań) oraz były piłkarz Lechii Gdańsk Karol Pi±tek (Termalica Bruk-Bet Nieciecza). Z wypożyczenia do Gwardii Koszalin wrócił też Artur Wojach.