Ruszyła rekrutacja na "Treningi Siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem". Jeden z nich odbędzie się w Ergo Arenie

Ruszyła rekrutacja na trzecią już edycję "Treningów Siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem". W tym roku środkowy reprezentacji Polski będzie gościł w trzech miastach. Jeden z treningów poprowadzi w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu.
Formularz zgłoszeniowy na treningi z Marcinem Możdżonkiem znajduje się na stronie www.fundacja-caf.pl. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 9 do 13 lat (urodzone między 1 stycznia 2001 roku a 31 grudnia 2005 roku), niezależnie od poziomu swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportu.

Ideą treningów jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i popularyzacja siatkówki. W każdym treningu może uczestniczyć maksymalnie 130 dzieci. Jedynym kryterium wyboru uczestników, poza koniecznością spełnienia wymogu wiekowego, jest kolejność zgłoszeń. Wstęp na treningi zarówno dla uczestników, jak i dla publiczności jest bezpłatny. Limitem liczby osób na trybunach jest pojemność obiektów.

Wszystkie zajęcia będą rozpoczynać się o godzinie 10.30. Po ich zakończeniu przyjdzie czas na konkursy dla publiczności. Marcin Możdżonek bardzo chętnie odpowie też na pytania dzieci i kibiców.

Potem tradycyjnie uczestnicy będą mogli wziąć autograf od swojego trenera oraz zrobić z nim sobie zdjęcie.

Harmonogram "Treningów Siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem"

23 lipca, godzina 10.30, hala Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu

25 lipca, godzina 10.30, hala Centralnego Ośrodka Sportu "Torwar" w Warszawie

26 lipca, godzina 10.30, hala Orlen Arena w Płocku