W Sopocie grali w piłkę nożną plażową

Po siatkarzach na sopockiej plaży zainaugurowane zostały wakacyjne rozgrywki w piłce nożnej plażowej z cyklu Patrick Cup. Organizatorem zawodów jest sopocki MOSiR.
Pierwszy tegoroczny turniej zdominowali zawodnicy HG Solutions Gdańsk oraz Bauns Gdańsk, którzy od wielu lat dominują w sopockich rozgrywkach. Tym razem w finale po rzutach karnych wygrał HG Solutions (dawniej występujący pod nazwą HG Technology i Terma). W meczu o III miejsce Działki Leśne pokonały zespół El Ninio 1:0.

Najlepsze zespoły otrzymały nagrody za pierwszy turniej, a przypomnijmy, że prowadzona jest też klasyfikacja lata i dla najlepszych w ogólnym rankingu przewidziane są dodatkowe nagrody.

Kolejny turniej piłki nożnej plażowej odbędzie się w najbliższą niedzielę (13 lipca). Zapisy prowadzone będą do godz. 10 na plaży przy wejściu nr 17 ("Centrala Rybna").

Wyniki turnieju piłki nożnej plażowej Patrick Cup

Ćwierćfinały: HG Solutions Gdańsk - Żółwie Ninja Gdańsk 1:0, Działki Leśne Gdynia - Jerzak i Spółka Sopot 4:0, El Ninio Sopot - FC Barbados Sopot 1:0, Bauns Gdańsk - wolny los

Półfinały: HG Sloutions - Działki Leśne 2:0, Bauns - El Ninio 3:0

O III miejsce: Działki Leśne - El Ninio 1:0

Finał: HG Solutions - Bauns 0:0, karne 4:3

Skład zwycięzców: Dariusz Borkowski, Mariusz Marszeniuk, Kamil Marszeniuk, Mariusz Dudziuk

Sopocki MOSiR zaprasza też na kolejne imprezy: piątek (11 lipca) - turniej siatkówki plażowej dla dzieci i młodzieży rocznik 1997 i młodsi PGE Cup. Zapisy do godz. 10 na plaży przy Molo - wejście nr 23.

sobota (12 lipca) - turniej siatkówki plażowej w kategorii open PGE Cup. Zapisy do godz. 10 na plaży przy Molo - wejście nr 23.