Czytelnicy Sport.pl wspierają Michała Globisza. "Jest Pan wielkim człowiekiem i trenerem", "Życzymy zdrowia", "Jeszcze będzie Pan trenerem Realu"

Ogromne poruszenie wywołał artykuł o tragedii, która dotknęła trenera Michała Globisza. Znakomity szkoleniowiec polskiej piłki młodzieżowej traci wzrok. W licznych komentarzach czytelnicy życzą trenerowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Jeden z najlepszych trenerów w historii polskiej piłki młodzieżowej, Michał Globisz, przeżywa wielką tragedię. Szkoleniowiec w styczniu niemal całkowicie stracił wzrok (czytaj TUTAJ).

Artykuł wywołał dużo emocji wśród czytelników, którzy z całych sił wspierają trenera Globisza w tym trudnym okresie.

"Panie Michale, jest Pan wielkim człowiekiem i trenerem.. trzymamy kciuki, zdrowia!!" - napisał czytelnik o nicku zebrzec.

Życzeń powrotu do zdrowia nie było końca. Słowa otuchy docierały z całego kraju, w tym od kibiców z Olsztyna: "Szacunek dla dzielnego i mądrego człowieka ! Życzymy duża zdrowia i wszelkiej pomyślności".

Użytkownik stach_79, wierzy, że wzrok trenera niedługo wróci:

"Może i tego nie widzi... ale zobaczy niedługo! Wierzę! Zdrowia życzę!"

Jeden z naszych czytelników poznał nawet trenera i wspomina jego świetny kontakt z piłkarzami. Nie może więc dziwić, że jego podopieczni tak bardzo go wsparli.

"Miałem okazje poznać pana Globisza na eliminacjach ME U-16 w Finlandii, ciekawy i ciepły człowiek, nie dziwi mnie reakcja jego podopiecznych, bo pamiętam dobrze ze Ci wszyscy chłopcy byli bardzo dobrze ułożeni i zdyscyplinowani, no i widać było że nie sprawiało im to problem, mimo młodego wieku. Mogę życzyć powodzenia, bo sam noszę okulary, a w życiu różnie bywa. Pozdrawiam trenerze!" - napisał laszewicz.

W podobnym tonie wypowiadają się nasi fani na Facebooku.

"Wyprowadzi pan jeszcze niejednego na szczyt. Powodzenia!" - wpisał Tomek Witas.

Oprócz powrotu do zdrowia, w ogromny sukces trenera wierzy Paweł Hawrot, który wróży Michałowi Globiszowi objęcie stanowiska trenera w... "Na pewno będzie dobrze. Jeszcze pan zobaczy jak zostanie pan trenerem Manchesteru United lub Realu Madryt" .

"Kibicuje Panu w tym meczu do aż do zwycięskiej bramki" - napisał z kolei Radek Urban.

Wśród komentarzy pojawiają się również te chwalące Polski Związek Piłki Nożnej, który podjął decyzję o dołożeniu brakującej kwoty potrzebnej do wyjazdu oraz przeprowadzenia operacji w Chinach.

"Ja pierdzielę.... Nigdy nie przypuszczałem, że powiem .... brawo PZPN!" - napisał użytkownik o nicku kaczynski7

Wtóruje mu czytelnik fernandotorres123: "jestem w szoku, że PZPN jest w stanie bezinteresownie wydać pieniądze. Świetny gest i brawo!".

MICHAŁ GLOBISZ STRACIŁ WZROK. PRZEDE MNĄ NAJWAŻNIEJSZY MECZ. NIE WIEM, CZY GO WYGRAM