Vistal Gdynia rozgromił SPR Olkusz

Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia bez problemu pokonały SPR Olkusz 36:17 i umocniły się na pozycji wicelidera PGNiG Superligi kobiet.
Gdynianki losy meczu rozstrzygnęły już w pierwszej połowie, w której co chwilę wykorzystywały swoje kontrataki i po półgodzinie gry prowadziły 24:5. Po przerwie trener Paweł Tetelewski dał pograć zawodniczkom rezerwowym i przetestował kilka różnych wariantów rozegrania akcji w obronie i ataku. Mimo to przewaga jego zespołu nie była ani przez chwilę zagrożona.

Vistal Gdynia - SPR Olkusz 36:17 (24:5)

Vistal: Gapska, Kordowiecka - Pawłowska 7, Niedźwiedź 6, Andrzejewska 4, Janiszewska 4, Kozłowska 4, Galińska 3, Dorsz 2, Gutkowska 2, Kulwińska 2, Łabuda 1, Zych 1, Kobylińska 0.

SPR: Wąż, Hoffman - Kobzar 5, Marszałek 4, Basiak 2, Przytuła 2, Wcześniak 2, Fierka 1, Nowak 1, Latała 0, Leńczuk 0, Postołek 0, Wicik 0