Pi趾arki r璚zne Vistalu wygra造 w Piotrkowie

Kolejne zwyci瘰two w PGNiG Superlidze odnios造 szczypiornistki Vistalu Gdynia. Tym razem wygra造 na wyje寮zie z outsiderem tabeli Piotrcovi.
Mecz by bardzo zaci皻y. W pierwszych 30 minutach inicjatywa nale瘸豉 do piotrkowianek, kt鏎e niemal ca造 czas prowadzi造 r騜nic 2-3 bramek, a na przerw zesz造, prowadz帷 16:15. Jednak druga po這wa nale瘸豉 ju zdecydowanie do Vistalu, kt鏎y wyszed na prowadzenie w 40. minucie (20:19) i potem powi瘯sza przewag. Ostatecznie gdynianki wygra造 30:26. Najwi璚ej goli zdoby造 dla nich Patrycja Kulwi雟ka (7) oraz Aneta ζbuda (6).

Piotrcovia - Vistal Gdynia 26:30 (16:15)

Vistal: Gapska, Kordowiecka - Janiszewska 2, ζbuda 6, Nied德ied 5, Gali雟ka 1, Dorsz, Kobyli雟ka, Paw這wska 1, Zych 2, Koz這wska 1, Gutkowska 4, Kulwi雟ka 7, Andrzejewska 1.