Piłkarki ręczne Vistalu wygrały w Piotrkowie

Kolejne zwycięstwo w PGNiG Superlidze odniosły szczypiornistki Vistalu Gdynia. Tym razem wygrały na wyjeździe z outsiderem tabeli Piotrcovią.
Mecz był bardzo zacięty. W pierwszych 30 minutach inicjatywa należała do piotrkowianek, które niemal cały czas prowadziły różnicą 2-3 bramek, a na przerwę zeszły, prowadząc 16:15. Jednak druga połowa należała już zdecydowanie do Vistalu, który wyszedł na prowadzenie w 40. minucie (20:19) i potem powiększał przewagę. Ostatecznie gdynianki wygrały 30:26. Najwięcej goli zdobyły dla nich Patrycja Kulwińska (7) oraz Aneta Łabuda (6).

Piotrcovia - Vistal Gdynia 26:30 (16:15)

Vistal: Gapska, Kordowiecka - Janiszewska 2, Łabuda 6, Niedźwiedź 5, Galińska 1, Dorsz, Kobylińska, Pawłowska 1, Zych 2, Kozłowska 1, Gutkowska 4, Kulwińska 7, Andrzejewska 1.