Zimowe bieganie po plaży o Grand Prix Sopotu

Ponad 400 uczestników zgromadził Zimowy Bieg po plaży o Grand Prix Sopotu Timex Cup 2015. Organizatorami imprezy były sopocki MOSiR oraz ?The North Event".
Uczestnikom biegu tym razem dopisała pogoda. Było słonecznie, lekko mroźnie i co chyba najważniejsze bezwietrznie. Natomiast mocno we znaki dawał się grząski piasek, który potęgował zmęczenie na pokonywanym dystansie.W biegu głównym wystartowało niemal 300 osób. Wśród pań w kategorii open w rywalizacji na 4 km triumfowała Magdalena Dias z Gdyni, natomiast wśród mężczyzn najszybciej 8 km pokonał Tomasz Grycko z Władysławowa.

Na zmęczonych na mecie miłośników biegania czekała gorąca herbata i grochówka. Wszyscy otrzymali pamiątkowy medal oraz wzięli udział w losowaniu nagród-niespodzianek. W puli były zegarki Timex, kosmetyki "Ziaja", vouchery na Runmageddon Rekrut organizowany w dniu 11 maja 2015 r. w Sopocie (50 zł zniżki na wpisowe), vouchery od klubu Trefl Sopot na mecze koszykówki, puzzle od firmy Trefl, sprzęt sportowy itd. Imprezę wsparła również Coca-Cola.

Najlepszym w poszczególnych kategoriach wiekowych i kategorii open wręczono nagrody.

Pełna klasyfikacja wszystkich biegów zamieszczona jest na stronie www.mosir.sopot.