Jurecki, Lijewski i Szmal. Przyjdź obejrzeć medalistów MŚ w Ergo Arenie

W marcu dwukrotnie w Ergo Arenie zobaczymy w akcji brązowych medalistów Mistrzostw Świata w piłce ręcznej Katar 2015. A to za sprawą meczów, które w hali przy placu Dwóch Miast w ramach rozgrywek PGNG Superligi rozegra Wybrzeże Gdańsk.
To będzie też wielka gratka dla młodych fanów piłki ręcznej. Uczniowie szkoły, która najliczniej będzie reprezentowana w Ergo Arenie podczas meczów Wybrzeża Gdańsk z Wisłą Orlen Płock (7 marca godz. 17.30) i VIVE Tauron Kielce (18 marca godz. 18) będą mogli zrobić zdjęcie z wybranym przez siebie zawodnikiem - reprezentantem Polski, brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Katarze.

Akcja kierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) Aby mieć możliwość zrobienia zdjęcia z ulubionym piłkarzem ręcznym, należy zebrać jak największą grupę uczniów z opiekunem. Zgłoszenie należy przesłać do adres: marketing@wybrzeze-gdansk.pl. Cena jednego biletu dla grup zorganizowanych to 5 zł.

W obu zespołach, które w marcu zagrają w Ergo Arenie występuje w sumie aż 11. reprezentantów Polski. W sobotę 7 marca o godz. 17.30 rywalem Wybrzeża Gdańsk będzie Wisła Orlen Płock. W barwach wicemistrza Polski zobaczymy m.in. Mariusza Jurkiewicza, Kamila Syprzaka, Adama Wiśniewskiego, Michała Daszka i Marcina Wicharego.

W środę 18 marca o godz. 18 przeciwnikiem Wybrzeża będzie jedna z najlepszych aktualnie drużyn w Europie - VIVE Tauron Kielce. W zespole Mistrza Polski występuje 6 brązowych medalistów MŚ w Katarze. Są to: Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski i Piotr Grabarczyk.

Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 12, 6 marca (Wisła Płock) i godz. 12, 17 marca (VIVE Kielce). Organizatorzy meczu skontaktują się ze szkołą, której uczniowie w największej grupie pojawią się na meczach w Ergo Arenie.