Były piłkarz Panathinaikosu na testach w Bytovii

Mający za sobą 90 meczów w greckiej ekstraklasie, m.in. w Panathinaikosie Ateny, Georgios Ioannidis będzie testowany przez I-ligową Drutex Bytovię.
Ioannidis ma 27 lat, może grać na lewej obronie lub pomocy. To doświadczony piłkarz, który w greckiej ekstraklasie rozegrał w sumie 90 meczów i zdobył dwa gole. Zaczynał w Iraklisie Saloniki, gdzie występował w latach 2006-2010 (43 mecze ligowe i cztery w Pucharze Grecji). Tam zwrócił na siebie uwagę słynnego Panathinaikosu Ateny. W tym klubie spędził dwa lata i w sumie rozegrał 17 meczów (15 ligowych i dwa w Pucharze Grecji). W sezonie 2012/13 był podstawowym zawodnikiem OFI Kreta (22 spotkania ligowe i dwa w Pucharze Grecji), natomiast w poprzednich rozgrywkach reprezentował barwy Leavadiakosu (10 meczów ligowych i dwa w Pucharze Grecji).

Poza tym Ioannidis ma w dorobku 19 meczów w reprezentacji Grecji do lat 19 oraz 21, zdobył w nich jednego gola.

- Trudno nie być pod wrażeniem jego piłkarskiego CV. Nieprzypadkowo rozegrał tak dużo spotkań w greckiej ekstraklasie. To wszechstronny zawodnik ze świetnie ułożoną lewą nogą, który może zagrać zarówno w obronie, jak też w drugiej linii. Skoro pojawiła się szansa na sprawdzenie go w naszym klubie, grzechem byłoby nie skorzystać - tłumaczy menedżer Bytovii Rafał Gierszewski.

BIENIUK, ŻEWŁAKOW... KIEDYŚ PODPORY SWOICH KLUBÓW, TERAZ W INNYCH ROLACH


Zdjęcie adidas Performance PREDATOR FG Korki Lanki (AD543A0YM-Q11) Zdjęcie Nike performance mercurial victory v ag korki lanki (N1243A0CW-Q11)
adidas Performance PREDATOR... Nike performance mercurial ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info