Sport.pl

W piątek oficjalne ważenie przed KSW 31 w Ergo Arenie. Dla kibiców wstęp wolny

W piątek rozpocznie się sprawdzanie wag wszystkich osiemnastu uczestników sobotniej gali KSW 31 w Ergo Arenie, podczas której zmierzą się m.in. Michał Materla z Tomaszem Drwalem. Wstęp na ważenie, które rozpocznie się o godz. 16 w gdańsko-sopockiej hali, jest darmowy.
Impreza jest otwarta dla kibiców. Dla fanów przewidziano specjalny konkurs. Wystarczy przyjść i zebrać autografy wszystkich uczestników KSW 31. Wśród osób, które zdobędą komplet podpisów, rozlosowane będą bilety na sobotnią galę. Bilety na KSW 31: Materla - Drwal dostępne są na portalu eBilet.pl. Całą galę będzie można oglądać od 19.30 w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, IPLA.tv, www.KSWTV.com, UPC oraz u innych operatorów cyfrowych.

O KSW 31

W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpią Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z członkiem legendarnej rodziny wojowników Rollesem Gracie (8-3, 8 Sub) oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-8, 10 KO). Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

O KSW TV

Wyjątkowa platforma Internetowa KSW TV zapewnia widzom nie tylko możliwość oglądania wszystkich pojedynków, ale również dostęp do kulisów gali, szatni zawodników i garderoby KSW girls. Subskrybenci mogą nie tylko zmieniać jakość transmisji, ale również wybierać język komentarza. W wersji polskiej zapewniają go znani i lubiani Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski, a w wersji angielskiej Will Wanders i Tomasz Marciniak. KSW TV pozwala również na przewijanie gali w trakcie jej trwania oraz oglądanie walk jeszcze przez następne 72 godziny.

Więcej informacji o galach KSW:

WWW : http://www.kswmma.com

Facebook : http://www.facebook.com/konfrontacja KSW

Live Stream : http://www.kswtv.com

YouTube : https://www.youtube.com/ksw Twitter : http://twitter.com/KSW_MMA.

RYK SILNIKÓW, DOOKOŁA ŻUŻEL, TWARDZI ZAWODNICY - TO PRZYCIĄGA PIĘKNE KOBIETY


Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]


Więcej o: