Your Sport Meeting: Jaki naprawdę jest Dziekan? Poznaj prawdziwą twarz Dziekanowskiego

Podczas kolejnego spotkania Your Sport Meeting w czwartek 11 czerwca o godz. 18 w Bibliotece Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu będzie można posłuchać opowieści byłego reprezentanta Polski, z bogatą karierą nie tylko boiskową, znanego piłkarza Dariusza Dziekanowskiego. Spotkanie zbiegnie się w czasie z promocją jego najnowszej autobiografii.
- Your Sport Meeting to cykl spotkań, w których rozmawiamy o sporcie. Gościmy sportowców, trenerów, dziennikarzy, działaczy, sponsorów, a także pasjonatów. Każdego, kto ma do opowiedzenia ciekawą historię związaną ze sportem - mówi Joanna Wiśniowska, autorka blogu yoursportblog.pl.

W najbliższy czwartek odbędzie się piąte takie spotkanie w gościnnych progach Biblioteki Manhattan. Gościem tego spotkania będzie Dariusz Dziekanowski, jeden z najlepszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy w historii polskiego futbolu. W trakcie panelu dyskusyjnego organizatorzy porozmawiają z nim o kulisach jego kariery sportowej. Ponadto uczestnicy meetingu dowiedzą się, jakie były największe sukcesy Dziekanowskiego, nadzieje, błędy oraz rozczarowania piłkarza.

- Poznamy też lepiej świat polskiego futbolu. Pretekstem do tego spotkania będzie wydana niedawno nakładem wydawnictwa Muza autobiografia Dariusza Dziekanowskiego - podkreśla Wiśniowska.