Sport.pl

Trwa sprzedaż biletów na mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych w Ergo Arenie

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na rozgrywane w Polsce w dniach 15-31 stycznia 2016 roku mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. W Ergo Arenie odbędą się mecze grupy D, w której zagrają Czarnogóra, Dania, Rosja oraz Węgry.
Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania wszystkich spotkań rozgrywanych tego samego dnia w danej hali. Zostały podzielone na pięć kategorii cenowych i będzie można je nabyć w kasie nr 3 Ergo Areny oraz za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Każda osoba może kupić maksymalnie sześć sztuk na dzień meczowy.

Bilety dzienne podzielono na pięć kategorii cenowych: 29 zł, 39 zł, 59 zł, 79 zł oraz 99 zł.

Do fazy głównej zakwalifikują się po trzy najlepsze zespoły. Na tym etapie rywalizacja odbywać się będzie w dwóch grupach: w Krakowie oraz we Wrocławiu. Grupa I powstanie z połączenia grup A i B (krakowskiej i katowickiej) i swoje mecze będzie rozgrywała w Tauron Arena Kraków. Z kolei grupa II utworzona zostanie z grup C i D (wrocławskiej i gdańskiej) i będzie grała w Hali Stulecia.

Mecze półfinałowe, spotkanie o 3. miejsce oraz finał odbędą się w Krakowie natomiast mecze o miejsca 5-8 rozegrane zostaną we Wrocławiu. Na stronie www.zprp.pl dostępny jest Przewodnik Kibica Euro 2016.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w czterech polskich miastach: Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu.

Harmonogram spotkań w grupie D:

16.01.2016 - sobota:

Dania - Rosja

Węgry - Czarnogóra

18.01.2016 - poniedziałek:

Czarnogóra - Dania

Rosja - Węgry

20.01.2016 - środa:

Rosja - Czarnogóra

Dania - Węgry

CHEERLEADERKI Z GDYNI - KIM SĄ, GDZIE TAŃCZĄ, JAK OSIĄGNĘŁY SUKCES?


Więcej o: