Sport.pl

Sopocki MOSiR zaprasza na rozgrywki siatkówki plażowej PGE Cup

W najbliższy piątek w Sopocie zainaugurowane zostaną wakacyjne rozgrywki siatkówki plażową z cyklu PGE Cup. Organizatorem zawodów jest sopocki MOSiR.
Turnieje odbywać się będą w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 1998 i młodsi (terminy: 3, 10, 17, 24, 31 lipca) oraz w formule OPEN (terminy: 4, 11, 18, 25 lipca i 1 sierpnia).

Zapisy prowadzone będą w dniu poszczególnych imprez do godz. 10 na plaży przy wejściu nr 23. W miejscu tym zlokalizowane są cztery boiska do siatkówki plażowej, z których można w ciągu tygodnia bezpłatnie korzystać. Podobnie jak z czterech boisk przy wejściu nr 12. MOSiR Sopot serdecznie zaprasza.

W siatkarskie lato na plaży ponownie włączył się PGE Atom Trefl Sopot. Cykl turniejów, którego sponsorem tytularnym jest sponsor strategiczny dwukrotnych mistrzyń Polski, zostanie rozegrany po raz drugi. Część uczestników otrzyma specjalną koszulkę turniejową związaną z projektem Aktywnego lata z Atomówkami. Klub przygotował także vouchery na karnety oraz bilety obowiązujące na zapowiadający się bardzo ciekawie nowy sezon 2015/16. Imprezę wspierają także firmy Ziaja oraz Trefl i U7.

Do nagrodzenia uczestników posłużą dwie klasyfikacje - weekendowa oraz lata, która będzie podsumowywała wszystkie rozgrywki.

Więcej o: