Zbieraj kapsle na wyjazd kibiców na mecz Stoczniowca

Chcesz, by hokeiści Stoczniowca 2014 mogli cieszyć się z obecności swoich kibiców na meczu? Dzięki marce Tyskie masz szansę dołożyć cegiełkę i pomóc klubowi zorganizować taki wyjazd.
Wystartowała akcja, w ramach której kibice i mieszkańcy miasta mogą zbierać kapsle i wrzucać je do specjalnych urn. W zamian za nie Tyskie przekaże klubowi 20 tys. zł na wyjazd fanów.

Marka od lat jest blisko kibiców, wspiera ich podczas wydarzeń sportowych i towarzyszy im w czasie triumfów czy porażek. - Zależało nam, aby odpowiedzieć na prawdziwe potrzeby klubu z Gdańska - mówi Joanna Deinrych, menedżer ds. zarządzania marką Tyskie. - Dlatego nie zaproponowaliśmy celu akcji, ale zapytaliśmy o niego klub, który najlepiej wie, czego potrzebuje.

Kibice Stoczniowca wielokrotnie udowodnili, że są z drużyną na dobre i na złe. Nieraz pokazali, że w trudnych momentach potrafią wesprzeć zawodników dopingiem. Teraz mają szansę pomóc w zorganizowaniu wyprawy sympatyków na mecz wyjazdowy swojej drużyny.

Akcja Tyskiego potrwa do końca października. W tym czasie kibice będą mogli wrzucać kapsle do specjalnie przygotowanych urn, które znajdą w większości sklepów w Trójmieście. Ta największa, licząca blisko 1,5 m wysokości, stanęła przy recepcji Hali Olivia. Przed obiektem Stoczniowca odbędzie się też wielki finał i liczenie kapsli. - Wspólne kibicowanie i towarzyszące temu emocje łączą i integrują ludzi - mówi Aleksandra Zarychta, kierownik ds. PR marek Kompanii Piwowarskiej. - Organizując tegoroczną akcję, chcieliśmy przede wszystkim zaangażować kibiców klubu oraz mieszkańców Trójmiasta. Sprawić, by każdy mógł pomóc klubowi, dokładając "cegiełkę". To właśnie udział ludzi w tej akcji przesądzi o jej powodzeniu.

Szczegóły akcji oraz regulamin dostępne są na stronie www.stoczniowiec2014.pl, facebook.com/stoczniowiec2014 oraz www.wspieramy.gazeta.pl

RYK SILNIKÓW, DOOKOŁA ŻUŻEL, TWARDZI ZAWODNICY - TO PRZYCIĄGA PIĘKNE KOBIETY