Sport.pl

VII edycja Gdańsk Biega już w najbliższą niedzielę

W niedzielę 18 października odbędzie się Gdańsk Biega 2015. To już siódma edycja tego wydarzenia. Startujemy w samo południe.
Rozgrzewka w rytmie zumby o godz. 11.45, a później wielki start w samo południe przy molo na plaży w Brzeźnie - tak pokrótce można opisać niedzielne sportowe wydarzenie, czyli Gdańsk Biega 2015. Udział w biegu może wziąć każdy bez względu na wiek i siły, jakie posiada, nie ma pomiaru czasu czy numerów startowych. Jest za to radość ze wspólnego, rodzinnego biegania.

Co zrobić, by zapisać się do biegu? Wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora Gdańsk Biega i wybrać dystans, jaki nas interesuje: 3,3 bądź 6 km. Przy rejestracji będzie również możliwość udzielenia odpowiedzi na pytanie konkursowe. Kto tego dokona w najciekawszy sposób, otrzyma nagrody, które będą do odbioru tuż po kończeniu biegu. Do wygrania m.in. tablety Samsung, bony na zakupy w sklepie Biegosfera i wiele innych voucherów i gadżetów.

Trasa biegu częściowo prowadzi po samej plaży, a częściowo alejkami parku nadmorskiego. Rok temu udział wzięło 4500 osób. W tej edycji organizatorzy liczą na równie wysoką bądź jeszcze lepszą frekwencję.

POLECAMY - CHEERLEADERKI Z GDYNI, JAKICH NIE ZNACIE [ZDJĘCIA Z SZATNI]Więcej o: