Piłkarki ręczne AZS-u Łączpol bez szans w Lubinie

Szczypiornistki AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk doznały prawdziwej klęski w Lubinie, przegrywając z Metraco Zagłębiem aż 24:38. Dla gdańszczanek była to trzecia porażka w tym sezonie.

Polub nas na Facebooku

Gdańszczanki fatalnie rozpoczęły spotkanie w Lubinie. Dość powiedzieć, że w pierwszych trzynastu minutach bramki rzucały jedynie zawodniczki Zagłębia, a wynik brzmiał 8:0. Do przerwy niewiele się zmieniło i gospodarze prowadzili różnicą aż jedenastu goli.

Po zmianie stron Zagłębie zagrało już jakby na większym luzie, kontrolując spotkanie, a nawet sumiennie powiększając przewagę.

Metraco Zagłębie Lubin - AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 38:24 (18:7)

AZS: Dobrowolska, Wiercioch - Siódmiak 4 , Stachowska 2, Pasternak , Dąbrowska , Strzałkowska, Lipska , Skonieczna 2, Karwecka , Tomczyk 5, Mazurek 5, Ciura, Neitsch 3, Klonowska 1.

CHEERLEADERKI Z GDYNI - KIM SĄ, GDZIE TAŃCZĄ, JAK OSIĄGNĘŁY SUKCES?