W czwartek autorskie spotkanie z Andrzejem Niemczykiem

Legendarny trener ?Złotek? Andrzej Niemczyk, który dwukrotnie doprowadził polskie siatkarki do tytułu mistrza Europy, będzie w czwartek gościem Your Sport Meeting. To cykl spotkań, które odbywają się w Bibliotece Manhattan w Centrum Handlowym we Wrzeszczu.
W ich trakcie uczestnicy i zaproszeni goście dyskutują głównie o sporcie. A gośćmi biblioteki są sportowcy, trenerzy, dziennikarze, działacze, sponsorzy, a także pasjonaci. Jednym słowem każdy, kto ma do opowiedzenia ciekawą historię związaną ze sportem.

Bohaterem siódmego już spotkania z cyklu Your Sport Meeting, będzie Andrzej Niemczyk, kontrowersyjny i legendarny trener, twórca sukcesów siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet, z którą zdobył dwukrotnie złoty medal mistrzostw Europy (w latach 2003 i 2005).

Pretekstem do czwartkowego spotkania w Bibliotece Manhattan w Centrum Handlowym we Wrzeszczu, jest premiera książki "Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break", która niedawno ukazała się nakładem krakowskiego wydawnictwa SQN. Początek spotkania z trenerem Niemczykiem o godz. 18.