Można kupować bilety na mecz Pucharu Davisa Polska - Argentyna w Ergo Arenie

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz 1/8 finału Grupy Światowej Pucharu Davisa, w którym polscy tenisiści w dniach 4-6 marca zmierzą się w Ergo Arenie z Argentyną. Najtańsze wejściówki kosztują 15 zł.
Będzie to historyczne wydarzenie, gdyż Polacy po raz pierwszy w historii awansowali do Grupy Światowej. I w starciu z Argentyną (które rozegrane zostanie na twardej nawierzchni Rebound Ace) wcale nie stoją na straconej pozycji. Emocje na pewno będą wielkie, już teraz można się zaopatrzyć w bilety na to spotkanie.

W sprzedaży internetowej są one dostępne na stronach www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl. Wejściówki są również do nabycia w sieciach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert oraz w kasie nr 3 w Ergo Arenie (otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10-16).

Ceny biletów (ważne na jeden dzień meczowy):

Kategoria V - 15 PLN

Kategoria IV - 29 PLN / 15 PLN ulgowy (dostępny tylko w kategorii IV, przysługuje dzieciom do lat 16, młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia)

Kategoria III - 49 PLN

Kategoria II - 79 PLN

Kategoria I - 99 PLN

Karnety 3-dniowe:

Kategoria III - 119 PLN

Kategoria II - 199 PLN

Kategoria I - 249 PLN

Bilety VIP + Hospitality: szczegóły bilety@pzt.pl

Dla koneserów tenisa, którzy chcieliby obejrzeć mecz w gronie przyjaciół i znajomych, w najwyższym standardzie i z zapewnieniem najlepszej widoczności, organizatorzy przygotowali ofertę "LOŻA GOLD VIP". Szczegóły: bilety@pzt.pl

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepełnosprawni@ergoarena.pl.

Dzieci do lat 3 mają wstęp bezpłatny pod opieką dorosłego bez gwarancji miejsca siedzącego.