Sport.pl

15 stycznia początek EHF EURO 2016. Powstaną strefy kibica, m.in. na Targu Węglowym w Gdańsku

15 stycznia w Polsce rozpoczynają się mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji, również dla tych, którzy nie będą mogli kibicować bezpośrednio z hal. Oficjalne strefy kibica powstaną w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz w Gdańsku.

Polub nas na Facebooku

Polacy swoje mecze w fazie grupowej rozegrają z Serbią (15 stycznia o godz. 20.30), z Macedonią (17 stycznia o godz. 20.30), a także z Francją (19 stycznia o godz. 20.30), jednak żaden z nich nie odbędzie się w Gdańsku. W ERGO Arenie grać będą reprezentacje Danii, Węgier, Rosji i Czarnogóry.

Każdy wie, jak ważne jest kibicowanie. To nie tylko niepowtarzalne emocje, to również doping dla ukochanej drużyny. W związku z tym emocjonującym wydarzeniem PGNiG Obrót Detaliczny przygotował telebimy, które pozwolą śledzić na bieżąco poczynania ukochanych drużyn, a zwłaszcza reprezentacji Polski. Wszystkie będzie można oglądać siedząc na wygodnych pufach i specjalnie przygotowanych leżakach. Każda strefa kibica pomieści około 900 osób.

Oczywiście nie zabraknie atrakcji od metamorfoz kibica po GifBoxy czy specjalnej strefie dla najmłodszych, w których pod okiem animatorów, dzieci będą mogły spędzać aktywnie czas.

Jednak to nie wszystko. W PGNiG Obrót Detaliczny - Oficjalnych Strefach Kibica EHF EURO 2016 na wszystkich kibiców biało-czerwonych czekają liczne konkursy, w których będzie można wygrać unikatowy "Zestaw Kibica", bilety na finał i półfinał, repliki oficjalnych piłek mistrzostw Europy, koszulki oraz wiele innych, równie atrakcyjnych nagród.

Oficjalne Strefy Kibica EHF EURO 2016 kibice znajdą się w czterech miastach: 

- Kraków - na Małym Rynku, otwarte codziennie od 14 do 23

- Katowice - na Placu pod Spodkiem, otwarte codziennie od 17 do 23 (z wyłączeniem 15,17,20 i 29 stycznia kiedy organizatorzy zapraszają już od godz. 15)

- Wrocław - na Placu Pod Iglicą, otwarte codziennie od 17.00 do 23.00 (z wyłączeniem 15, 17, 20 i 29 stycznia kiedy organizatorzy zapraszają już od godz. 15)

- Gdańsk - na Targu Węglowym, otwarte codziennie od 17.00 do 23.00 (z wyłączeniem 15, 17, 20 i 29 stycznia kiedy organizatorzy zapraszają już od godz. 15)

Z kolei w dniu finału (31 stycznia) wszyscy kibice piłki ręcznej będą mogli się wspólnie bawić już od godz. 12 we wszystkich czterech miastach.

Więcej o: