Sport.pl

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. Dodatkowe bilety na pierwszy dzień w Gdańsku

Rekordowe zainteresowanie sobotnimi meczami mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych w Gdańsku sprawiło, że Związek Piłki Recznej w Polsce przeznaczył do sprzedaży kilkadziesiąt dodatkowych biletów na te spotkania.
W sobotę w Ergo Arenie odbędą się mecze Węgry - Czarnogóra (godz. 18) oraz Dania - Rosja (godz. 20.15). Bilety na te spotkania zostały w komplecie wysprzedane już kilka dni temu, ale w piątek wieczorem do sprzedaży trafiła dodatkowa pula kilkudziesięciu biletów.

- Ogromne zainteresowanie biletami na pierwszy dzień rywalizacji sprawiło, że Związek Piłki Ręcznej w Polsce postanowił udostępnić dodatkowe miejsca na trybunach Ergo Areny. Sprzedaż ruszyła w piątek wieczorem i mamy nadzieję, że te ostatnie już bilety sprawią kibicom radość - poinformował szef biura prasowego w Gdańsku Tomasz Dobiecki.

Bilety na mecze mistrzostw Europy (sprzedawane są w pakiecie na cały dzień) nabywać można przez stronę Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej www.pol2016.ehf-euro.com oraz przez platformę eBilet.pl. Wejściówki można kupować także w salonach Empik w całej Polsce oraz w kasie biletowej nr 3 Ergo Areny (poniedziałek-piątek, godz. 10-16, a także w dniach meczowych do rozpoczęcia spotkań).

Terminarz meczów w Ergo Arenie

16 stycznia: Węgry - Czarnogóra (godz. 18), ceremonia otwarcia mistrzostw w Gdańsku (ok. 19.50), Dania - Rosja (20.15)

18 stycznia: Rosja - Węgry (18), Czarnogóra - Dania (20.15)

20 stycznia: Rosja - Czarnogóra (17.15), Dania - Węgry (20)

Więcej o: