Sport.pl

Znamy skład Polaków na mecz Pucharu Davisa z Argentyną w Gdańsku. Jest Janowicz!

Jerzy Janowicz, Kamil Majchrzak, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski - tak wygląda skład reprezentacji Polski, która w dniach 4-6 marca walczyć będzie w Ergo Arenie z Argentyną w meczu I rundy Grupy Światowej tenisowego Pucharu Davisa.
Przypomnijmy, że Polacy w Grupie Światowej zagrają po raz pierwszy w historii. Biało-czerwonym groziło, że zagrają w tym meczu bez dwóch najlepszych singlistów, gdyż już wcześniej ze składu wypadł kontuzjowany Michał Przysiężny, a od kilku tygodni na uraz kolana narzekał również Jerzy Janowicz. Ostatecznie nasz najlepszy tenisista (obecnie 97. w rankingu ATP) wystąpi w spotkaniu z Argentyną, a na rakiecie numer 2 swoją szansę dostanie utalentowany, 20-letni Kamil Majchrzak (ATP 306 - jego sylwetka TUTAJ). W deblu reprezentować nas będą Marcin Matkowski (ATP 17 - debel) oraz Łukasz Kubot (ATP 27 - debel).

Argentyńczycy przyjadą do Gdańsku w bardzo mocnym składzie, choć zabraknie ich dwóch największych gwiazd ostatnich lat: wracającego po długiej kontuzji Juana Martina del Potro oraz również nie będącego w pełni sił Juana Monaco. Pod nieobecność tych zawodników Daniel Orsanic powołał na mecz z Polską następujący skład: Leonardo Mayer (ATP 38), Guido Pella (ATP 71), Carlos Berloq (ATP 115) oraz Renzo Olico (ATP 160). Poza ekipą znalazło się dwóch zawodników z pierwszej setki rankingu - Federico Delbonis (ATP 46) i Diego Schwartzman (ATP 90).

Jak kupić bilety na mecz

W sprzedaży internetowej są one dostępne na stronach www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl. Wejściówki są również do nabycia w sieciach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert oraz w kasie nr 3 w Ergo Arenie(otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10-16).

Ceny biletów (ważne na jeden dzień meczowy):

Kategoria V - 15 PLN

Kategoria IV - 29 PLN / 15 PLN ulgowy (dostępny tylko w kategorii IV, przysługuje dzieciom do lat 16, młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia)

Kategoria III - 49 PLN

Kategoria II - 79 PLN

Kategoria I - 99 PLN

Karnety 3-dniowe:

Kategoria III - 119 PLN

Kategoria II - 199 PLN

Kategoria I - 249 PLN

Bilety VIP + Hospitality - szczegóły: bilety@pzt.pl

Dla koneserów tenisa, którzy chcieliby obejrzeć mecz w gronie przyjaciół i znajomych, w najwyższym standardzie i z zapewnieniem najlepszej widoczności, organizatorzy przygotowali ofertę "LOŻA GOLD VIP". Szczegóły: bilety@pzt.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Znamy skład Polaków na mecz Pucharu Davisa z Argentyną w Gdańsku. Jest Janowicz!
Zaloguj się
 • wilbik.a

  Oceniono 1 raz 1

  Autor artykułu, Tomasz Osowski, występujący tu pd pseudonimem , polecił swój artykuł o sylwetce Kamila Majchrzaka. Nie dodał, że ten artykuł powstał ponad rok temu.
  Teraz ja dodam, że zawiera on liczne przekłamania i błędy. Jest bardzo naiwnie i niekompetentnie napisanym ...panegirykiem, na zasadzie och i ach. Niepotrzebnie manipuluje oczekiwaniami czytelników, wmawiając im, że mamy do czynienia z wyjątkowym talentem, który tylko czekać, aż dogoni ... Djokovicia ( itd w tym stylu) .
  Ale warto jest go przeczytać, gdyż bardzo ciekawe jest forum, które wiele tych wiel-błądów prostuje i dopowiada wiele.

  Panie Osowski,
  najgorszą niedźwiedzią przysługą, jaką można oddać początkującemu wyczynowemu sportowcowi jest nakręcenie spirali oczekiwań, wmawianie wyjątkowego talentu itd...
  Wy tak działacie , dziennikarze - w 99 % kiepscy dziennikarze - najpierw dmuchacie w balona , a potem następuje katastrofa, rozczarowanie i hejt, jaki brutalnie uderza wcześniej nadmiernie wychwalanego młodzieńca.
  Pan i pańscy koledzy po fachu - zastanówcie się, gdzie jest granica "podkręcania atmosfery" wokół sportowca, który jest tylko człowiekiem i ma prawo do upadków, i do "nie bycia" geniuszem, w jakiego szaty go ubieracie.
  I , na Boga, nie róbcie tylu błędów , nie przekręcajcie faktów, nie manipulujcie nimi! To się nazywa "wprowadzanie w błąd". Cóż z tego, że "w dobrej wierze" ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX