Sport.pl

W sobotę w Gdańsku Gala Kulturystyki Zawodowej Levrone Pro Classic

27 lutego po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Gala Kulturystyki Zawodowej Levrone Pro Classic. W historii tego sportu do tej pory nie było w naszym kraju tak prestiżowej imprezy.
Swoim nazwiskiem zawody sygnuje niekwestionowana legenda światowej kulturystyki - Kevin Levrone. Na jednej scenie konkurować będą ze sobą najlepsi zawodnicy z całego świata, znani ze scen Mr. Olympia czy Arnold Classic. Swój udział potwierdzili już: Johnnie Jackson, Toney Freeman, Branch Warren, Josh Lenartowicz, Cedric McMillan, Michael Kefalianos, Vitaly Fateev, Alexey Shabynia, Ronny Rockel i wielu innych.

Galę poprowadzi legendarny zawodnik i MC - Shawn Ray, a honory gościa specjalnego czynił będzie Chris Cormier. To sportowe widowisko zostanie zorganizowane w trakcie największej imprezy branży fitness w naszym kraju - Fit Festival. Pula nagród to aż 60 tys. dolarów. Z pewnością gwarantuje to niesamowitą rywalizację.

Impreza odbędzie się w Hali A Amberexpo w Gdańsku. Bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży. Można zakupić je TUTAJ.

TRÓJMIEJSCY SPORTOWCY W SOCIAL MEDIACH


Więcej o: