Sport.pl

Bilety na turniej kwalifikacyjny do igrzysk piłkarzy ręcznych w Ergo Arenie już w sprzedaży

We wtorek ruszyła sprzedaż biletów na turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Odbędzie się on w dniach 8-10 kwietnia w Ergo Arenie, a rywalami reprezentacji Polski będą Macedonia, Chile oraz Tunezja.
Na igrzyskach w Rio (5-21 sierpnia) o medale powalczy 12 reprezentacji. Pewni gry w turnieju są już Brazylia (jako gospodarz), Francja, Argentyna, Katar, Niemcy oraz Egipt. Do obsadzenia pozostało więc sześć miejsc. Zajmą je najlepsze zespoły z trzech kwietniowych turniejów kwalifikacyjnych.

Jeden z nich odbędzie się w Ergo Arenie. Rywalami Polaków będą w nim zespoły Macedonii, Tunezji oraz Chile - wszystkie dużo niżej notowane niż biało-czerwoni. Do igrzysk zakwalifikują się dwie najlepsze drużyny z gdańskiego turnieju. Będzie on miał dodatkowy smaczek, gdyż w roli selekcjonera naszej reprezentacji zadebiutuje Tałant Dujszebajew.

Do nabycia są już bilety na turniej w cenach: 99 zł, 79 zł, 59 zł (na poszczególne dni) oraz 250 zł., 200 zł., 150 zł (karnety na cały turniej). Można je kupić na internetowej stronie pilkareczna.ebilet.pl/pilkareczna.php oraz w kasie nr 3 Ergo areny

Terminarz turnieju w Gdańsku:

8 kwietnia: Chile - Tunezja, Polska - Macedonia

9 kwietnia: Polska - Chile, Macedonia - Tunezja

10 kwietnia: Tunezja - Polska, Macedonia - Chile

Więcej o: