Szczypiornistki Vistalu po raz trzeci z rz璠u zdoby造 Puchar Polski

Pi趾arki r璚zne Vistalu Gdynia po raz trzeci z rz璠u zdoby造 Puchar Polski. W niedzielne popo逝dnie gdynianki wygra造 w Lubinie Pogoni Baltica 26:21. Dobre zawody zanotowa豉 Emilia Gali雟ka, autorka dziewi璚iu bramek.

Polub nas na Facebooku

Gdynianki teoretycznie by造 bardziej wypocz皻e, gdy w rozgrywanych dzie wcze郾iej meczach p馧fina這wych Pogo potrzebowa豉 dogrywki, by wygra z Metraco Zag喚biem Lubin. Vistal natomiast w podstawowym czasie gry okaza si lepszy od Selgrosu Lublin.

I generalnie wida by這, 瞠 Pogo by豉 jakby ospa豉, momentami bardzo niedok豉dna i pope軟iaj帷a spor ilo嗆 b喚d闚. Zreszt i skuteczno嗆 gdynianek mog豉by by wy窺za, tak jak i wynik. Na pi耩 minut przed ko鎍em pierwszej po這wy Vistal prowadzi tylko jednym golem, ale p騧niej troch przyspieszy i za spraw dw鏂h trafie Dorsz oraz jednej bramce zdobytej przez Koz這wsk uda這 si odskoczy.

Przerwa podzia豉豉 jednak mobilizuj帷o na zesp馧 Pogoni. Sporo o篡wienia w ich poczynania wnios豉 Brazylijka Bancilon. Oczywi軼ie Vistal nie musia tego spotkania wygra, bo Pogo mia豉 kilka okazji, by zakr璚i si w okolicy remisu, jednak z r騜nych powod闚 si to nie udawa這. Mo積a stwierdzi, 瞠 gdynianki w pe軟i kontrolowa造 przebieg gry w drugiej po這wie.

Kapitalnie w bramce Vistalu spisywa豉 si Gapska, kt鏎a... zdoby豉 nawet gola w pierwszej po這wie, wykorzystuj帷 nieuwag lotnej bramkarki rywalek.

Pogo Baltica - Vistal Gdynia 21:26 (9:13)

Pogo: P豉czek, Wierzbicka - Nibais, Saba豉, Noga, Szczecina, G這wi雟ka, Królikowska, Stasiak, Masna, Zimny, Koprowska, Zawistowska, Kochaniak, Jaszczuk, Gadzina, Bancilon

Vistal: Gapska, Kordowiecka, Szwonka - Janiszewska, Urbaniak, Gali雟ka, Dorsz, Kobyli雟ka, Stanulewicz, Olszowa, Zych, Koz這wska, Gutkowska, Radzikowska, Tasi, Matieli

CHEERLEADERKI Z GDYNI - KIM S, GDZIE TA哸Z, JAK OSI:N呁Y SUKCES?