Sport.pl

Już w sobotę widzimy się w Brzeźnie!

W sobotę w Gdańsku odbędzie się drugi z trzech turniejów siatkówki plażowej o Puchar "Gazety Wyborczej Trójmiasto".
Turnieje siatkówki plażowej o Puchar "Gazety Wyborczej Trójmiasto", które w lipcu odbywają się kolejno w Sopocie, Gdańsku i Gdyni, mają podkreślić wyjątkowe położenie i walory Trójmiasta, pokazać je jako miejsce stworzone do rekreacji, szczególnie latem otwarte na turystów i gości.

Za nami jest już pierwszy turniej, który w ostatni weekend odbył się w Sopocie i który wygrała sopocka para Paweł Huliński - Przemysław Smereka. Ten duet wygrał wszystkie mecze, choć zwycięstwa nie przychodziły mu łatwo, o czym świadczy fakt, że żadnego seta w turnieju nie wygrał różnicą większą niż cztery punkty (graliśmy do 21 punktów w secie).

Teraz przenosimy się do Gdańska. Kolejny turniej, który organizujemy wspólnie z MOSiR Gdańsk, odbędzie się już w najbliższą sobotę (godz. 11, zapisy na miejscu zawodów) na plaży przy molo w Brzeźnie. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców Trójmiasta i Pomorza. Do turnieju mogą się zgłaszać zespoły dwuosobowe - żeńskie, męskie lub mieszane.

Ostatni turniej z cyklu odbędzie się 23 lipca w Gdyni.

TRÓJMIEJSCY SPORTOWCY W SOCIAL MEDIACH


Więcej o: