Polscy szczypiorniści eliminacje do ME z Serbią rozpoczną w Ergo Arenie. Bilety już w sprzedaży

Niespełna miesiąc temu pojawiła się informacja, że kwalifikacje do mistrzostw Europy 2018 polscy piłkarze ręczni rozpoczną meczem z Serbią w Ergo Arenie. Natomiast teraz można nabywać bilety na to wydarzenie.
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej (EHF EURO 2018) rozgrywane będą już za niespełna dwa lata w Chorwacji. Kwalifikacje do tego turnieju startuje zaś 3 listopada o godz. 20.00. Wówczas biało-czerwoni zagrają z Serbią w sopocko-gdańskiej Ergo Arenie.

To będzie już czwarty w tym roku mecz polskich szczypiornistów w trójmiejskiej hali. W kwietniu Polacy wywalczyli w Ergo Arenie awans do IO w Rio, wygrywając z Macedonią, Chile i Tunezją. Od 2012 roku polscy piłkarzy ręczni rozegrali tutaj w sumie dziewięć meczów i nie przegrała żadnego z pięciu, gdy stawką był awans do igrzysk, mistrzostw świata lub Europy.

Mamy nadzieję, że Trójmiasto dalej będzie szczęśliwym miejscem dla reprezentantów Polski, którzy już w listopadzie będą mieli okazję do kontynuacji zwycięskiej serii. Bilety na mecz z Serbami w sprzedaży są już teraz w kasie nr 3 Ergo Areny, na eventim.pl, ergoarena.pl oraz na terenie całego kraju w punktach: Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

<u>Bilety na mecz z Serbią można nabyć w poniższych cenach:</u>

- Kategoria I - 149 zł

- Kategoria II - 99 zł - Kategoria III - 49 zł - Grupy zorganizowane - 15 zł*

* - bilety dla grup zorganizowanych (szkoły podstawowe oraz gimnazja w liczbie minimum 10 osób) nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów należy wysłać zamówienie na adres: zamowienia@ergoarena.pl

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich również nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie należy wysłać maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl. Natomiast dla dzieci do lat 3 wstęp z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego jest bezpłatny.

Pozostałymi rywalami polskich szczypiornistów w eliminacjach do ME 2018 będą reprezentacje Rumunii i Białorusini. Bezpośredni awans do europejskiego czempionatu w Chorwacji zapewnią sobie zespoły narodowe, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach.