Zapraszamy na piłkarskie turnieje Kaszub Cup

Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup w Luzinie. Trwają zapisy do 11 turniejów, które odbędą się od listopada tego roku do lutego przyszłego roku.
Do tej pory w turniejach z cyklu Kaszub Cup uczestniczyło ponad 20 tys. adeptów futbolu ze 140 klubów z całej Polski oraz z Rosji i Białorusi. To jedna z największych halowych imprez w naszym kraju.

W edycji 2016/17 zorganizowany zostanie cykl 11 zawodów, podczas których na ich uczestników czekać będą liczne nagrody oraz moc sportowych emocji.

Trwają zapisy do udziału w poszczególnych turniejach, poniżej lista imprez wraz z kontaktami do organizatorów:

Rocznik 2009

termin: 12.11.2016, organizator Tomasz Joryn, tel.: 534 920 902, mail: t.joryn@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2008

termin: 14.01.2017, organizator Tomasz Kotwica, tel.: 530 041 607, mail: t.kotwica@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2007

termin: 19-20.11.2016, organizator Mateusz Cytryniak, tel.: 500 469 697, mail: m.cytryniak@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2006

termin: 7-8.01.2017, organizator: Piotr Jasielski, tel.: 794 700 154, mail: p.jasielski@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2005

termin 3-4.12.2016, organizator: Karol Piątek, tel.: 501 425 426 i Paweł Buzała, tel.: 502 149 817, mail: p.buzala@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2004

termin: 4-5.02.2017, organizator Grzegorz Semak, tel.: 605 764 000, mail: g.semak@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2002/03

termin: 26-27.11.2016, organizator Paweł Radecki, tel.: 501 104 483, mail.: p.radecki@gosrit.luzino.pl

Junior B  

termin: 10-11.12.2016, organizator Rafał Kaczmarczyk, tel.: 888 789 867, mail: r.kaczmarczyk@gosrit.luzino.pl

Junior A

termin: 29.01.2017, organizator: Krzysztof Buczak, tel.: 514 676 354, mail: k.buczak@gosrit.luzino.pl

Seniorzy  

termin: 17.12.2016, organizator: Piotr Klecha, tel.: 503 537 930, mail: p_klecha_gosrit@luzino.pl

Dziewczyny

termin 18.02.2017, organizator: Sylwester Piątek, tel.: 513 151 137, Rafał Freitag, tel.: 530 000 777, mail.: r.freitag@gosrit.luzino.pl

Warto dodać, że do wręczenia nagród dla młodych piłkarzy zapraszane są gwiazdy nie tylko pomorskiej piłki. W Luzinie gościli m in. Karol Piątek, Paweł Buzała, Rafał Kaczmarczyk, Jacek Manuszewski, Łukasz Surma, Maciej Kalkowski, Bartosz Ława, Rafał Siemaszko, Marcus Da Silva, Czesław Michniewicz czy Marcin Kaczmarek.

Więcej informacji o turnieju na: www.facebook.com/kaszubcup oraz kaszub-cup.futbolowo.pl, a także pod adresem mailowym: gosrit.luzino@pomorski-zpn.pl

Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 1.4 FG (103495) Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 5.5 TRICKS FG 103596 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED SL II TRICKS FG 103662
Lanki Puma EVOSPEED 1.4 FG ... Lanki Puma EVOSPEED 5.5 TRI... Lanki Puma EVOSPEED SL II T...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info