Cheerleaderki z Gdyni zatańczą na meczu Polska - Francja. Chcesz do nich dołączyć?

Czwartkowy mecz Polski z Francją ubarwi występ słynnych gdyńskich cheerleaderek. Jeśli onieśmieliły Cię ich ostatnie sukcesy, to teraz masz szansę brać czynny udział w kolejnych. Cheerleaders Prokom Gdynia organizują bowiem casting do zespołu.
Oficjalna strona gdyńskich cheerleaderek podała, że dnia 14 czerwca o godz. 17:00, na hali "Start" w Gdyni przy ul. Bema 22/24 odbędzie się casting do zespołu. Oferta skierowana jest do dziewcząt i kobiet w wieku 17-25 lat. Aby nie odpaść w przedbiegach trzeba być wygimnastykowanym, nie obawiać się ciężkiej pracy i pasjonować się tańcem. Cheerleaderki Prokomu mają ostatnio świetną passę. Wygrały konkurs na najlepszy zespół cheerleaders Europy, w głosowaniu internetowym zdecydowanie pokonały rywalki z wielu krajów. W nagrodę tańczyły podczas Final Four Euroligi w koszykówce, które w maju odbyło się w Barcelonie.

Piękne cheerleaderki będzie można obejrzeć też podczas czwartkowego meczu Polski z Francją na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej. Jak zapowiadają, chcą zgromadzonym na stadionie zapewnić nie mniej emocji, niż główni aktorzy wieczoru.