Gryf Orlex Wejherowo zdobył Puchar Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN

Gryf Orlex Wejherowo pokonał dwukrotnie Gryfa 2009 Tczew w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim i będzie reprezentował województwo pomorskie na szczeblu centralnym.
W pierwszym meczu rozegranym w Tczewie wejherowski Gryf, którego trenerem jest były piłkarz Arki Gdynia, Grzegorz Niciński, wygrał 1:0. W rewanżu na własnym terenie zwyciężył 4:2, choć do przerwy to goście wygrywali 1:0, czym wyrównali stan rywalizacji. W drugiej połowie podopieczni Nicińskiego przejęli inicjatywę na boisku. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Łukasz Krzemiński, który w ciągu dwóch minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Gryf doszedł do finału pokonując Bytovię Bytów, Pogoń Lębork oraz Wietcisę Skarszewy.

Runda przedwstępna Pucharu Polski PZPN zostanie rozegrana 20 lipca 2011. Wezmą w niej udział zwycięzcy rozgrywek okręgowych i 36 zespołów, które w sezonie 2010/2011 grały w II lidze.

ZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!