Ruszyła przedsprzedaż biletów na KSW 35 w ERGO Arenie

Pierwsza pula biletów na KSW 35, które odbędzie się 28 maja w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie jest już dostępna w przedsprzedaży dla subskrybentów Fan Alertu KSW i eBilet.pl. W trzech walkach wieczoru wystąpią broniący po raz pierwszy tytułu KSW w wadze średniej Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.

Polub nas na Facebooku

Najlepszy zawodnik MMA w Polsce Khalidov (31-4-2, 12 KO, 17 Sub) już po raz czwarty zaprezentuje się kibicom w Trójmieście. W jednej z największych aren sportowych w Polsce olsztynianin wygrywał jak dotychczas z Mattem Lindlandem na KSW 16, Melvinem Manhoefem na KSW 23 i Maiquelem Falcao na KSW 27. W swoim ostatnim występie Khalidov znokautował Materlę w największej walce w historii polskiego MMA.

Częściej, bo aż pięć razy, w ERGO Arenie występował Pudzianowski (9-4, 2 KO, 3 Sub). Pięciokrotny mistrz świata strongmanów wygrywał w Trójmieście swoje pojedynki z Cristosem Piliafasem, Olim Thompsonem i prawie dokładnie rok temu z Rollesem Gracie. 27-sekundowe zwycięstwo przez nokaut nad Brazylijczykiem było jednym z najbardziej niezapomnianych momentów w historii wizyt KSW na Pomorzu. 

Były mistrz KSW w wadze średniej Materla (22-5, 4 KO, 12 Sub) powróci do hali na granicy Gdańska i Sopotu po raz czwarty. Szczecinianin zapisał się w historii ERGO Areny pamiętnymi wojnami z Jamesem Zikicem, Kendallem Grove'em oraz roku temu na KSW 31 z Tomaszem Drwalem. 

Pierwsza pula biletów, w cenach od 180 do 330 zł, wyłącznie dla subskrybentów Fan Alertu jest dostępna w sprzedaży od poniedziałku 22 lutego od godziny 11.