Słaby mecz Mateusza Miki przeciwko Iranowi

Mateusz Mika

Mateusz Mika (ALIK KEPLICZ/AP)

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski siatkarzy uległa Iranowi w ramach Ligi Światowej 2:3. Niestety, dobrego meczu nie rozegrał również przyjmujący Lotosu Trefla Gdańsk Mateusz Mika.
To nie był dobry dzień dla siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk. "Mikuś" siatkarzem wyjściowej szóstki był bowiem tylko w pierwszym secie - w drugiej i trzeciej partii w ogóle nie zagrał. Jako zmiennik zobaczyliśmy go z kolei w przedostatnim secie, a także tie-breaku. Łącznie zgromadził jedynie dwa punkty (oba po ataku). Dwukrotne próby bloku i zagrywki nie przyniosły natomiast żadnej zdobyczy punktowej. Jeśli zaś chodzi o libero gdańskiej drużyny, Piotra Gacka, to tradycyjnie już cały mecz musiał oglądać z kwadratu dla rezerwowych.

Polska ostatecznie uległa Iranowi 2:3, w setach 21:25, 25:23, 25:21, 16:25, 11:15. Drugie spotkanie w niedzielę o 18.30.

CHEERLEADERKI Z GDYNI - KIM SĄ, GDZIE TAŃCZĄ, JAK OSIĄGNĘŁY SUKCES?


Zobacz także
 • Lotos Trefl rozpocznie sezon meczem z BBTS-em Bielsko-Biała. A kiedy hit PlusLigi?
 • Chemik Police - Atom Trefl Sopot 1:3 Holenderka Maret Grothues nowym nabytkiem PGE Atomu Trefla Sopot
 • Feta siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk na zakończenie sezonu 2014/2015 Lotos Trefl kompletuje skład. Dołączył wychowanek
Komentarze (2)
Słaby mecz Mateusza Miki przeciwko Iranowi
Zaloguj się
 • skwierz55

  Oceniono 1 raz 1

  Ja nie o siatkarzach.
  Czy Federacja nie wie komy powierzać organizację meczów, Irańczyków trzeba pierwiej ucywilizować, dopiero po tym mecz w Iranie.
  Jak na mistrzostwach piłkarskich w RPA.

 • alk123

  Oceniono 4 razy 0

  Kolejny słaby występ. W poprzednim sezonie radził sobie dobrze, bo nikt go nie znał. Teraz jest rozpisany i jest bardzo kiepsko... Do tego te tragiczne przyjęcie. Chyba za szybko zrobiono z niego siatkarskiego króla. I nie piszcie, że zmęczony, jakoś liderzy innych drużyn też nie próżnują, ale poziom trzymają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX