Siatkarskie granie na plaży z Lotosem Treflem

Nie wyjechaliście na igrzyska olimpijskie do Rio? Nic straconego. Mamy dla Was przedsmak sportowych emocji na plaży Hotelu Haffner w Sopocie! Zapraszamy wszystkich na Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej z Lotosem Treflem Gdańsk. Gościem specjalnym rywalizacji będzie Andrea Anastasi, trener drużyny.
W najbliższą sobotę 6 sierpnia zapraszamy wszystkich na Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej z Lotosem Treflem Gdańsk, rozgrywany systemem brazylijskim. To wspaniały przedsmak sportowych emocji, które będą towarzyszyć nam przez cały czas trwania igrzysk olimpijskich, a te rozgrywki będą świetną inauguracją sportowego święta w Rio. O wyjątkową atmosferę zadbają organizatorzy: Hotel Haffner, Lotos Trefl Gdańsk oraz Fundacja Pankracy. Turniej rozegrany zostanie na plaży Hotelu Haffner, która mieści się w Sopocie przy wejściu numer 14.

Turniejowa niespodzianka od Hotelu Haffner

By wziąć udział w sobotnich zmaganiach, wystarczy do najbliższego piątku 5 sierpnia do godz. 16, wysłać zgłoszenie swojej pary pod adres a.jedrzejkowska@lotostrefl.pl. O udziale w turnieju zadecyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy przygotowali niespodziankę: wpisowe na turniej, które wynosi 50 zł od pary, w pełni pokrywa Hotel Haffner. Całkowity dochód z wpisowego przekazany będzie na Fundację Pankracy. Dla każdego z uczestników przygotowany będzie także atrakcyjny pakiet powitalny, w którym znajdzie się między innymi voucher na drinka w plażowym barze. Rejestracja uczestników w sobotę będzie możliwa od 10, a rozgrywki rozpoczną się o godz. 11 i przez cały dzień toczyć się będzie rywalizacja między 8 drużynami. W każdym meczu rozegrane zostaną dwa sety do 15 punktów, a w przypadku remisu odbędzie się dodatkowy tiebreak, w którym walka toczyć się będzie do 11 oczek.

Dla najlepszych drużyn organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, między innymi zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwojga w luksusowym hotelu w Zakopanem, zaproszenie na brunch oraz zaproszenie do strefy relaksu Hotelu Haffner.

Animacje dla najmłodszych

Organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje nie tylko dla sportowców i widzów siatkówki plażowej. Tego dnia Hotel Haffner dołączy do ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Już od godz. 12 najmłodsi będą mogli posłuchać ulubionych bajek przedstawianych na pięć głosów! W tę sobotę zaproszenie do czytania bajek najmłodszym przyjęli Piotr i Karolina Gacek, aktorka Agnieszka Kawiorska oraz Dyrektor ds. Hotelu Haffner Lucjan Lewandowski wraz z małżonką. W ten sposób Hotel Haffner zainauguruje cykl spotkań Bajkowej Plaży Haffnera "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato", który zagości we wszystkie soboty sierpnia o godz. 12. Dodatkowo animatorzy Fundacji Pankracy zadbają o najmłodszych, organizując im ciekawe zabawy oraz malowanie buziek.

Atrakcje również dla dorosłych

Nie tylko dzieci znajdą na plaży moc zabawy i atrakcji. Organizatorzy zapewnią ciekawe przeżycia także dorosłym! Zaplanowane zostało przeciąganie liny, a przeciwko sobie staną dwie drużyny: z jednej strony Lotos Trefl Gdańsk a z drugiej Fundacja Pankracy i przyjaciele. Widzowie będą mogli dołączyć do wybranej drużyny i wspierać swoich faworytów.

Na turnieju spotkamy wielu znanych i lubianych zawodników drużyny siatkarskiej Lotos Trefl Gdańsk, a także dwóch nowych zawodników żółto-czarnych - Szymona Romacia i Dmytro Paszyckiego - a specjalnym gościem rywalizacji będzie sam trener, Andrea Anastasi.

Fani latynoskich dźwięków będą się świetnie bawić podczas zajęć Zumby albo animacji tanecznych prowadzonych przez Basię Materkę ze szkoły tańca - Dance Atelier Barbara Materka. Gdy emocje po turnieju zaczną opadać, od godz. 19 w plażowym barze odbędzie się wakacyjna degustacja wina Prosseco, organizowana przez firmę Winers.

Plaża Hotelu Haffner

Plaża Hotelu Haffner to wyjątkowe miejsce o najwyższym standardzie. Urok lata i wypoczynek to połączenie idealne dla szukających wakacyjnego wytchnienia lub wyciszenia się po całym dniu pracy. Nowo otwarta plaża spełnia te marzenia, pozwalając rozkoszować się pięknem nadmorskiego wypoczynku. Mieszcząca się przy wejściu nr 14 w Sopocie plaża Hotelu Haffner pozwala gościom relaksować się nad brzegiem Bałtyku. Do dyspozycji wypoczywających oddanych zostało 80 ekskluzywnych leżaków, a także nowoczesny bar, który serwuje lekkie, wakacyjne specjały. O nietuzinkowe połączenia najlepszych składników zadba szef kuchni.

PlusLiga 2019/20

lp. Drużyna Pkt Sety Zw. Por.
1 VERVA Warszawa 59 65:21 21 2
2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 58 64:22 19 4
3 Jastrzębski Węgiel 48 53:31 17 6
4 PGE Skra Bełchatów 48 55:30 16 7
5 Trefl Gdańsk 35 46:41 11 11
6 GKS Katowice 32 47:53 10 13
7 Cerrad Czarni Radom 31 41:42 10 11
8 MKS Ślepsk Suwałki 28 38:49 10 12
9 Indykpol AZS Olsztyn 26 39:45 9 12
10 Aluron Virtu CMC Zawiercie 26 34:48 9 13
11 MKS Będzin 24 36:50 9 13
12 Cuprum Lubin 23 33:53 8 15
13 Asseco Resovia 21 32:57 6 17
14 BKS Visła Bydgoszcz 12 26:67 2 21

  • Półfinały
  • Ćwierćfinały