Sport.pl

"Treflowe" zespoły mają swoją telewizję

1 września wystartowała telewizja internetowa GameTime.TV dedykowana trzem klubom sportowym Grupy Trefl - Atomowi Treflowi Sopot, Lotosowi Treflowi Gdańsk oraz Treflowi Sopot.
Telewizja internetowa ma jeszcze bardziej zbliżyć wspomniane kluby do kibiców, co od zawsze było jednym z głównym celów osób odpowiedzialnych w nich za marketing. Dla fanów przygotowywane będzie kilkanaście materiałów tygodniowo, dzięki czemu będą oni mogli oglądać zmagania zawodników na boisku, ale też lepiej poznać sportowców za sprawą ekskluzywnych wywiadów czy produkcji zza tzw. kulis.

- Telewizja klubowa to projekt, do którego przymierzaliśmy się już od dłuższego czasu. Wiemy, że w naszych drużynach - zarówno Atomie Treflu Sopot, jak i Lotosie Treflu Gdańsk oraz Treflu Sopot - leży ogromny potencjał, by tworzyć materiały pokazujące zawodników w nie tylko sportowych sytuacjach - mówi Małgorzata Ciszewska, koordynator marketingu sportowego w firmie Trefl SA, która jest właścicielem wszystkich trzech klubów. - Do tej pory zawodnicy mogli się dzielić z fanami swoimi aktywnościami głównie dzięki mediom społecznościowym. Bardzo cenimy ich zaangażowanie i otwartość na kibiców, dzięki którym wśród zespołów zbudowana została społeczność codziennie śledząca poczynania drużyn i często mająca bliskie relacje z zawodnikami. Kluby, od strony organizacyjnej, zawsze dokładają wszelkich starań, by umożliwiać pielęgnowanie przyjaźni między sportowcami a kibicami. Telewizja klubowa jest kolejnym projektem, który ma zbliżyć sportowców do fanów poprzez dostarczanie ciekawych treści, pokazywanie sytuacji z boiska i spoza niego, ekskluzywne wywiady, a także programy, które jak na razie pozostają niespodziankami, ale na pewno przypadną do gustu naszym kibicom - nie ma wątpliwości Ciszewska. 

Za prowadzenie telewizji odpowiedzialny będzie Michał Rudnicki, który od 1 września pełni także funkcję wewnętrznego dziennikarza sportowego dla wszystkich trzech drużyn. Wcześniej był on związany z Lotosem Treflem Gdańsk jako rzecznik prasowy, a od siedmiu lat jest także spikerem podczas meczów wszystkich trzech zespołów. Tworzeniem i montażem materiałów wideo będą zajmować się Mariusz Wróbel i Daniel Zakrzewski, posiadający bogate doświadczenie w produkcji różnego typu materiałów. Filmy stworzone przez GameTime.TV będą publikowane w kanałach klubów w portalu YouTube, a także na stronach internetowych zespołów oraz pozostałych profilach w mediach społecznościowych.

Pierwszy materiał produkcji Game Time TV pojawił się 1 września. Jest to relacja z wizyty siatkarzy w gdańskich podstawówkach podczas rozpoczęcia roku szkolnego. W kolejnych dniach zaczną pojawiać się filmiki z treningów, meczów kontrolnych, a także wiele innych materiałów.Więcej o:

PlusLiga 2019/20

lp. Drużyna Pkt Sety Zw. Por.
1 PROJEKT Warszawa 12 12:2 4 0
2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 12 12:2 4 0
3 PGE Skra Bełchatów 9 11:6 3 1
4 Jastrzębski Węgiel 9 9:6 3 2
5 Aluron Virtu CMC Zawiercie 8 10:7 3 1
6 Indykpol AZS Olsztyn 7 10:8 3 1
7 Asseco Resovia 7 10:10 2 3
8 Cerrad Czarni Radom 6 9:8 2 2
9 Trefl Gdańsk 5 7:6 2 1
10 GKS Katowice 5 9:11 1 3
11 MKS Ślepsk Suwałki 3 5:7 1 2
12 Cuprum Lubin 3 6:11 1 3
13 BKS Visła Bydgoszcz 1 2:15 0 5
14 MKS Będzin 0 2:15 0 5

  • Półfinały
  • Ćwierćfinały