Londyn 2012. Tenis. Gdynianka Klaudia Jans-Ignacik i Alicja Rosolska odpadły w pierwszej rundzie debla

Klaudia Jans-Ignacik i Alicja Rosolska zakończyły rywalizację w turnieju olimpijskim w Londynie na pierwszej rundzie. Polski debel przegrał z Rosjankami Marią Kirilenko i Nadieżdą Pietrową 7:6 (7-5), 3:6, 2:6.
Spotkanie trwało 2 godziny i 26 minut. Szczególnie w pierwszym secie Polki grały dobrze i heroicznie wyrwały wygraną w starciu z parą rozstawioną w turnieju debla z nr 3. W całym meczu Jans-Ignacik i Rosolska popełniły 32 niewymuszone błędy przy 20 pomyłkach rywalek.

Na poprzednich igrzyskach w Pekinie gdynianka Jans-Ignacik, także w parze z Rosolską, również zakończyły rywalizację już w pierwszej rundzie.

Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?