Londyn 2012. Żeglarstwo. Jolanta Ogar i Agnieszka Skrzypulec na 14. miejscu po dwóch wyścigach w klasie 470

Zawodniczka AZS AWFiS Gdańsk Jolanta Ogar i SEJK Pogoń Szczecin Agnieszka Skrzypulec zajmują 14. miejsce po dwóch wyścigach w klasie 470.
Polki zajęły w drugim wyścigu 14. miejsce. Wygrały Brytyjki Hannah Mills oraz Saskia Clark, które na metę przypłynęły z czasem 1:00:50. Następne na mecie były reprezentantki Niemiec Kathrin Kadelbach i Friederike Belcher. Trzecie stawiły się Amerykanki, Amanda Clark i Sarah Lihan. Polki do zwycięskiej pary straciły 2min. 49 sek.

Przypomnijmy, że pierwszy wyścig wygrały Holenderki Lisa Westerhof i Lobke Berkhout, które przepłynęły dystans w 1:02:01 sek., (czas Polek to 1:06:16 sek.). W drugiej partii Holenderki jednak zajęły dopiero 9. miejsce i w klasyfikacji generalnej są na czwartym miejscu. Prowadzą Brytyjki przed Australijkami i reprezentatkami Izraela. Polki są 14-te.

Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?