Polska wygrała z Litwą na PGE Arenie [ZDJĘCIA]

Mecz Polska - Litwa obejrzało na trybunach ponad 30 tys. widzów. Kibice nie zawiedli, gorzej z piłkarzami
Reprezentacja Polski wygrała w Gdańsku z Litwą 2:1 po bramkach Arkadiusza Milika oraz Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego. Reprezentacja Polski wygrała w Gdańsku z Litwą 2:1 po bramkach Arkadiusza Milika oraz Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego. Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta
Dla biało-czerwonych było to pierwsze zwycięstwo pod wodzą Adama Nawałki na polskiej ziemi w czwartym meczu.  Dla biało-czerwonych było to pierwsze zwycięstwo pod wodzą Adama Nawałki na polskiej ziemi w czwartym meczu. Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta
Mecz nie był wielkim widowiskiem, Polacy grali słabo, do przerwy przegrywali 0:1, a zwycięskie bramki strzelili w drugiej połowie. Mecz nie był wielkim widowiskiem, Polacy grali słabo, do przerwy przegrywali 0:1, a zwycięskie bramki strzelili w drugiej połowie. Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta
Mecz na PGE Arenie obejrzało ponad 33 tys. widzów. Największa wrzawa podnosiła się w momencie, gdy przy piłce  był Artur Boruc lub Robert Lewandowski. Mecz na PGE Arenie obejrzało ponad 33 tys. widzów. Największa wrzawa podnosiła się w momencie, gdy przy piłce był Artur Boruc lub Robert Lewandowski. Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta
Mecz Polska - Litwa 2:1 Mecz Polska - Litwa 2:1 Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta
Mecz Polska - Litwa 2:1. Z numerem 22 Fiodor Cernych, nowy zawodnik Górnika. Mecz Polska - Litwa 2:1. Z numerem 22 Fiodor Cernych, nowy zawodnik Górnika. Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta