Trójmiejskie Gwiazdy Sportu 2013. Wskaż swoich faworytów!

Który sportowiec dostarczył nam największych wzruszeń, z którą drużyną przeżywaliśmy największe emocje, który trener jest wzorem do naśladowania? Czas, abyście wybrali Trójmiejskie Gwiazdy Sportu w 2013 r., w 10. edycji plebiscytu "Gazety" i trojmiasto.sport.pl.
Laureaci Trójmiejskich Gwiazd Sportu 2012 Laureaci Trójmiejskich Gwiazd Sportu 2012 Fot. Rafa3 Malko / Agencja Gazeta

Które gwiazdy trójmiejskiego sportu świeciły najjaśniej w 2013?

Trójmiejskie Gwiazdy Sportu to jedyny plebiscyt, w którym wybieramy najlepszego sportowca, trenera i najlepszą drużynę Trójmiasta w 2013 r. Na swoich faworytów można głosować do 24 grudnia i to aż na trzy sposoby (szczegóły przy sylwetkach nominowanych).

Wyboru najlepszego sportowca i najlepszej drużyny dokonają nasi Czytelnicy (kapituła plebiscytu wybrała 10 nominowanych sportowców i pięć drużyn), natomiast najlepszego trenera wybiorą tradycyjnie dziennikarze trójmiejskich mediów.

Wśród Czytelników, którzy nadeślą kupony, maile lub SMS ze wskazanymi sportowcami i drużynami, rozlosujemy 10 nagród - upominków.

Trójmiejskie Gwiazdy Sportu 2013 poznamy podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 10 stycznia w Zatoce Sztuki w Sopocie. Poprzednią, dziewiątą edycję plebiscytu "Gazety" i trojmiasto.sport.pl, wygrali: piłkarz Lechii Gdańsk Abdou Razack Traore, trener gdańskiej drużyny Bogusław Kaczmarek oraz siatkarki Atomu Trefl Sopot.

Poznaj nominowanych sportowców oraz drużyny i wskaż swoich faworytów!

Arkadiusz Aleksander Arkadiusz Aleksander Fot. RafaA, Malko / Agencja Gazeta

Arkadiusz Aleksander (piłka nożna, Arka Gdynia)

Na takiego napastnika Arka czekała długie lata. Aleksander w Gdyni przechodzi swoją drugą młodość. W przedłużonej rundzie jesiennej strzelał jak natchniony. Jego licznik zatrzymał się na tuzinie goli, co czyni go drugim najskuteczniejszym strzelcem I ligi.

Jeśli chcesz zagłosować na Arkadiusza Aleksandra możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.1 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.1.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Arkadiusza Aleksandra. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Arkadiuszu Aleksandrze i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Izabela Bełcik Izabela Bełcik Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Izabela Bełcik (siatkówka, Atom Trefl Sopot)

Podstawowa rozgrywająca i kapitan Atomu Trefla Sopot. Wraz z sopockimi siatkarkami w 2013 roku wywalczyła już po raz drugi z rzędu tytuł mistrza Polski. Brała także udział w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzyń, w których dotarła z drużyną do fazy play-off.

Jeśli chcesz zagłosować na Izabelę Bełcik możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.2 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.2.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Izabelę Bełcik. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Izabeli Bełcik i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Deleu Deleu Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta

Deleu (piłka nożna, Lechia Gdańsk)

Brazylijski prawy obrońca Lechii był najlepszym piłkarzem gdańskiej drużyny w 2013 roku, cały czas utrzymując wysoką, stabilną formę. Deleu jest nie tylko skuteczny w grze obronnej, ale pomaga drużynie także w ataku, co udowodnił strzeleniem pięknych goli Ruchowi Chorzów oraz Lechowi Poznań.

Jeśli chcesz zagłosować na Deleu możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.3 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.3.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Deleu. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Deleu i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Małgorzata Gapska (piłka ręczna, Vistal Gdynia)

Od wielu lat jedna z najlepszych polskich bramkarek. Pewny punkt Vistalu, którego była bardzo ważnym ogniwem. Jej dobrą dyspozycję dostrzegł selekcjoner reprezentacji Polski Kim Rasmussen, powołując ją do kadry na rozpoczynające się 6 grudnia mistrzostwa świata.

Jeśli chcesz zagłosować na Małgorzatę Gapską możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.4 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.4.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Małgorzatę Gapską. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Małgorzacie Gapskiej i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Jarosław Godek Jarosław Godek Fot. archiwum prywatne

Jarosław Godek (wioślarstwo, AZS AWFiS Gdańsk)

Przez lata był w cieniu swojego klubowego kolegi, mistrza nad mistrzami Adama Korola. Kiedy ten zakończył karierę, to Godek stał się ambasadorem gdańskiego wioślarstwa na świecie. W 2013 roku w konkurencji dwójki bez sternika (razem z Wojciechem Gutorskim) wywalczył srebrny medal mistrzostw Europy.

Jeśli chcesz zagłosować na Jarosława Godka możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.5 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.5.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Jarosława Godka. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Jarosławie Godku i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec Fot. archiwum prywatne

Grzegorz Janiec (rugby, Lechia Gdańsk)

Filar młyna gdańskiej Lechii, z którą w 2013 roku wywalczył podwójną koronę, zdobywając złoty medal mistrzostw Polski oraz Puchar Polski. Zawodnik od czarnej roboty. Jest graczem podstawowego składu w reprezentacji Polski. Od początku kariery związany z Lechią, której jest wychowankiem.

Jeśli chcesz zagłosować na Grzegorza Jańca możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.6 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.6.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Grzegorza Jańca. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Grzegorzu Jańcu  i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Marek Łyszczarz Marek Łyszczarz Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Marek Łyszczarz (gimnastyka, AZS AWFiS Gdańsk)

Kiedy dwukrotny medalista olimpijski Leszek Blanik kończył swoją piękną karierę, właśnie Łyszczarza namaścił na swojego następcę (on również specjalizuje się w skoku). W 2013 roku 27-letni zawodnik AZS AWFiS Gdańsk po raz drugi z rzędu wywalczył Puchar Świata w swojej koronnej konkurencji.

Jeśli chcesz zagłosować na Marka Łyszczarza możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.7 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.7.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Marka Łyszczarza. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Marku Łyszczarzu  i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Krystian Pieszczek jeszcze jako zawodnik Wybrzeża Krystian Pieszczek jeszcze jako zawodnik Wybrzeża Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta

Krystian Pieszczek (żużel, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

Swoją skuteczną jazdą walnie przyczynił się do awansu żużlowców Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk do Enea Ekstraligi. Wraz z młodzieżową reprezentacją Polski wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Europy, zdobył także prestiżowy Brązowy Kask i brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych.

Jeśli chcesz zagłosować na Krystiana Pieszczka możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.8 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.8.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Krystiana Pieszczka. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Krystianie Pieszczku   i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Anna Rogowska Anna Rogowska Fot. Mikołaj Kuras / Agencja Gazeta

Anna Rogowska (lekka atletyka, SKLA Sopot)

Najlepsza polska tyczkarka kolejny rok kończy z medalem dużej imprezy. Tym razem sopocianka stanęła na podium Halowych Mistrzostw Europy w Goeteborgu, gdzie po niesamowitej walce z Brytyjką Holly Bleasdale wywalczyła srebro. To już jej ósmy w karierze medal zdobyty w zawodach rangi mistrzowskiej.

Jeśli chcesz zagłosować na Annę Rogowską możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.9 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.9.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Annę Rogowską. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Annie Rogowskiej i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Adam Waczyński Adam Waczyński Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta Czy młodzi koszykarze z Sopotu pójdą w ślady Adama Waczyńskiego?

Adam Waczyński (koszykówka, Trefl Sopot)

Podpora koszykarskiej drużyny Trefla Sopot. Skrzydłowy żółto-czarnych jest najskuteczniejszym graczem swojego zespołu i jednym z najlepszych strzelców w całej Tauron Basket Lidze. W raz z reprezentacją Polski brał udział we wrześniowych mistrzostwach Europy w Słowenii.

Jeśli chcesz zagłosować na Adama Waczyńskiego możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.10 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.10.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Adama Waczyńskiego. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Adamie Waczyńskim i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Arka Gdynia Arka Gdynia Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Arka Gdynia (piłka nożna)

Udana runda wiosenna poprzedniego sezonu wlała nadzieje w serca sympatyków żółto-niebieskich. Zespół pod wodzą trenera Pawła Sikory na finiszu I ligi zajął 5. miejsce. Jesień gdynianie zakończyli na 4. miejscu z niedużą stratą do drugiego miejsca.

Jeśli chcesz zagłosować na Arkę Gdynia możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.11 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.11.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Arkę Gdynia. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Arce Gdynia i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Siatkarki Atomu Trefl są o krok od awansu do fazy play-off Ligi Mistrzyń Siatkarki Atomu Trefl są o krok od awansu do fazy play-off Ligi Mistrzyń Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Atom Trefl Sopot (siatkówka)

Jedyny zespół z Trójmiasta, który w 2013 roku wywalczył tytuł mistrza Polski w sportach halowych, zresztą po raz drugi z rzędu. W nowym sezonie, pomimo wielu roszad w składzie oraz zmiany na stanowisku trenera, również radzi sobie bardzo dobrze - zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i Lidze Mistrzyń.

Jeśli chcesz zagłosować na Atom Trefl Sopot możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.12 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.12.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Atom Trefl Sopot. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Atomie Trefl Sopot i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Lechia Gdańsk (piłka nożna)

Jedyny reprezentant Trójmiasta w piłkarskiej ekstraklasie. W ubiegłym sezonie Lechia zajęła ósme miejsce w lidze. Na początku obecnych rozgrywek była liderem tabeli. W zespole prowadzonym przez Michała Probierza grają młodzieżowi reprezentanci Polski, m.in. Rafał Janicki i Paweł Dawidowicz.

Jeśli chcesz zagłosować na Lechię Gdańsk możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.13 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.13.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Lechię Gdańsk. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Lechii Gdańsk i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

RC Lechia Gdańsk RC Lechia Gdańsk Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta

RC Lechia Gdańsk (rugby)

Bezdyskusyjny hegemon polskiej sceny rugby. Gdańszczanie obronili tytuł mistrzów Polski sprzed roku, dokładając do tego Puchar Polski. O supremacji gdańszczan w tej dyscyplinie sportu świadczy fakt, że Lechia była najlepszym zespołem w Polsce także w odmianie 7-osobowej.

Jeśli chcesz zagłosować na RC Lechia Gdańsk możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.14 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.14.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na RC Lechia Gdańsk. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy RC Lechia Gdańsk i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (żużel)

Gdańscy żużlowcy w ładnym stylu wywalczyli awans do ENEA Ekstraligi, już piąty w XXI wieku. Podopieczni Stanisława Chomskiego wygrali trzynaście z osiemnastu meczów, a styl, w jakim rozgromili w decydującym spotkaniu GKM Grudziądz, na długo pozostanie w pamięci gdańskich kibiców.

Jeśli chcesz zagłosować na Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.15 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.15.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.