Od euforii do rozpaczy, czyli emocjonalna huśtawka polskich siatkarzy i kibiców w meczu z Bułgarią [ZDJĘCIA]

Rozegrany w Ergo Arenie barażowy mecz o awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy pomiędzy Polską i Bułgarią, dostarczył nieprawdopodobnych emocji. Polscy siatkarze i kibice przebyli drogę z siatkarskiego nieba do piekła. Wielka euforia po dwóch wygranych setach, zamieniła się w jeszcze większą rozpacz na koniec przegranego 2:3 meczu. Oto jak ta emocjonalna huśtawka wyglądała na zdjęciach.
Rozegrany w Ergo Arenie barażowy mecz o awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy pomiędzy Polską i Bułgarią dostarczył niesamowitych emocji. Polscy siatkarze i kibice przebyli drogę z siatkarskiego nieba do piekła. Wielka euforia po dwóch wygranych setach zamieniła się w jeszcze większą rozpacz na koniec przegranego 2:3 meczu. Jak ta emocjonalna huśtawka wyglądała na zdjęciach... Rozegrany w Ergo Arenie barażowy mecz o awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy pomiędzy Polską i Bułgarią dostarczył niesamowitych emocji. Polscy siatkarze i kibice przebyli drogę z siatkarskiego nieba do piekła. Wielka euforia po dwóch wygranych setach zamieniła się w jeszcze większą rozpacz na koniec przegranego 2:3 meczu. Jak ta emocjonalna huśtawka wyglądała na zdjęciach... Fot. Rafał Malko
Polacy świetnie zaczynają spotkanie, pierwszego seta wygrywają 25:22.Od lewej Michał Winiarski (tyłem), Marcin Możdżonek, Łukasz Żygadło (tyłem), Grzegorz Bociek i Paweł Zatorski (tyłem) Polacy świetnie zaczynają spotkanie, pierwszego seta wygrywają 25:22.Od lewej Michał Winiarski (tyłem), Marcin Możdżonek, Łukasz Żygadło (tyłem), Grzegorz Bociek i Paweł Zatorski (tyłem) Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta
Na trybunach wielka radość, ale również atmosfera wyczekiwania. Czy nasi siatkarze pójdą za ciosem? Na trybunach wielka radość, ale również atmosfera wyczekiwania. Czy nasi siatkarze pójdą za ciosem? Fot. Agencja Gazeta
Tak! Polacy po świetnej grze wygrywają drugiego seta, znów do 22.
Od lewej Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Łukasz Żygadło, Paweł Zatorski (tyłem) i Grzegorz Bociek Tak! Polacy po świetnej grze wygrywają drugiego seta, znów do 22. Od lewej Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Łukasz Żygadło, Paweł Zatorski (tyłem) i Grzegorz Bociek Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta
Piękniejsza strona Euro siatkarzy. Piękniejsza strona Euro siatkarzy. Fot. Agencja Gazeta
W trzecim secie swój show zaczyna największa gwiazda Bułgarów Cwetan Sokołow (nr 19, próbują go blokować Piotr Nowakowski i Bartosz Kurek). Polacy przegrywają tego seta 20:25 i w całym meczu prowadzą już tylko 2:1 W trzecim secie swój show zaczyna największa gwiazda Bułgarów Cwetan Sokołow (nr 19, próbują go blokować Piotr Nowakowski i Bartosz Kurek). Polacy przegrywają tego seta 20:25 i w całym meczu prowadzą już tylko 2:1 Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta
Na trybunach lekki niepokój. Czy Polacy zatrzymają rozpędzających się Bułgarów? Na trybunach lekki niepokój. Czy Polacy zatrzymają rozpędzających się Bułgarów? Fot. Agencja Gazeta
Nic z tych rzeczy... Sokołow i spółka coraz bardziej nakręceni. Bułgarzy wygrywają czwartego seta 26:24. Piotr Nowakowski (w tle) zdaje się przeczuwać nadciągającą katastrofę Nic z tych rzeczy... Sokołow i spółka coraz bardziej nakręceni. Bułgarzy wygrywają czwartego seta 26:24. Piotr Nowakowski (w tle) zdaje się przeczuwać nadciągającą katastrofę Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta
Tie-break i ogromna huśtawka nastrojów, raz prowadzą Polacy, raz Bułgarzy. Jak to się skończy? Tie-break i ogromna huśtawka nastrojów, raz prowadzą Polacy, raz Bułgarzy. Jak to się skończy? Fot. Agencja Gazeta
Niestety Polacy przegrywają piątego seta 16:18 i cały mecz 2:3. W ostatniej akcji błąd popełnił Bartosz Kurek , który za moment zrozpaczony runął na boisko Niestety Polacy przegrywają piątego seta 16:18 i cały mecz 2:3. W ostatniej akcji błąd popełnił Bartosz Kurek , który za moment zrozpaczony runął na boisko Fot. Materiały Polsat Sport
Dramat, niedowierzanie, łzy polskich siatkarzy. Od lewej: Marcin Możdżonek, Fabian Drzyzga, Michał Kubiak oraz Grzegorz Bociek Dramat, niedowierzanie, łzy polskich siatkarzy. Od lewej: Marcin Możdżonek, Fabian Drzyzga, Michał Kubiak oraz Grzegorz Bociek Fot. Agencja Gazeta
Załamani kibice nie wierzą w to co się stało. Polacy odpadli z mistrzostw Europy! Załamani kibice nie wierzą w to co się stało. Polacy odpadli z mistrzostw Europy! Fot. Materiały Polsat Sport
Rozpacz Pawła Zatorskiego, w tle Łukasz Żygadło Rozpacz Pawła Zatorskiego, w tle Łukasz Żygadło Fot. Agencja Gazeta
Smutek atakujących. Jakub Jarosz pociesza Grzegorza Boćka Smutek atakujących. Jakub Jarosz pociesza Grzegorza Boćka Fot. Agencja Gazeta
Fabian Drzyzga bliski płaczu. Za nim Grzegorz Bociek. Polscy siatkarze jeszcze długo nie uwierzą w to co stało się w Ergo arenie 24 września 2013 roku Fabian Drzyzga bliski płaczu. Za nim Grzegorz Bociek. Polscy siatkarze jeszcze długo nie uwierzą w to co stało się w Ergo arenie 24 września 2013 roku Fot. Agencja Gazeta